kamyoncu

beğendiğim erkek tiplerinden biridir, lakin sadece görünüş itibariyle, yoksa sohbet esnasında sıkça sorunlar yaşamanız olasıdır.

nev

ilk iki albümüyle beni benden alıp bulutların üzerine çıkarmış, üçüncü albümü ve son olarak çıkardığı tsm albümü ile yere çakmış şarkıcı. yüzü suyu hürmetine bir zoru bir mühürlü kaderimi bir bazeni dinlemek insana iyi gelir. uzun adı nevzat doğansoydur. <br> <br>bunun dışında nev, farsçada yeni anlamına gelir, farklı dillerde new, neu kelimeleri ile karşılığını bulur.

biscolata

gördüğüm en akıllı reklam stratejisi, örnek vermek gerekirse browni reklamlarında orgazm olurcasına çikolata yiyen kız ne mantıksız bir reklamdır değil mi, çikolatanın en büyük hedef kitlesi kadınlar ,kadınlar tarafından tüketilir ve bu kitleye sexy kendi cinsi göstermektense sexy karşı cins gösterme akıllılığı yapan çikolata markası. bravo.

pringles

sour cream & onion olanı gerçek bir orgasm sebebidir. *

ayı sözlük yazarlarının yattığı erkek sayısı

adını hatırlayamadığım bir filmde yada dizide şöyle bir söz vardı:
''erkeklerin yattığı kişi sayısını bulmak için söylediği rakamı üçe böl, kadınlarkini bulmak için ise üçle çarp.''

famke janssen

x men serisinde jean karakterini oynayan 1964 hollanda doğumlu aktiristtir. nip/tuck izleyenlerde onu konuk oyuncu olarak matt'in aklını alan kadın olarak hatırlarlar. boyu 1.83 müş. (bkz: sözlük yazarlarının uzun kadın sevmesi)

gece uyumak için giyilen t-shirt

böylesine sıcak havalarda düz beyaz ince mi ince bir tshirt herşeye iyi gelir.evet tabiki de bol olmalı.

kedi

elimde beslediğim halde büyüdüğünde bana saldıran ama yavrularının çok tatlı olduğu gerçeği bulunan bir hayvan. (galp) *

dünyanın bilinen ilk eşcinsel erkeği

yanında inci boncuk falan da varmış. muhtemelen feminendi.

(bkz: feminenler yazmasın) *

yazarların şu an üzüldüğü şeyler

feda ettigin şeylerin kazanclarina değmemesi.

barbapapa

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)

sulu göz

tatlısından çok ekşisini sevdiğim *, üzerindeki ekşi tozu yaladıktan * sonra gerisini çöpe attığım nostaljik sakız. şimdi büfelerde müfelerde satılıyor hala ama bi ara reklamları yapılacak kadar meşhurdu.

banshee, penny dreadful, 12 monkeys ve jessica jones önerebileceğim diziler. bu arada bayramdan olsa gerek dünden beri sözlük pek bi ıssızlaştı. korkuyorum tek başıma.