1 eylül 2011 türkiye büyük britanya maçı

him

his infernal majesty. başka bir deyişle şeytan. lady gaga hatununun born this way şarkısının girizgahında kullandığı kısaltma.

acı ama gerçek

fakir öğrenciye giysi kuponu

bilim, teknoloji ve sanayi bakanı nihat ergün, fakir - zengin öğrenci "ayrımına" karşı giysi kuponu dağıtabileceklerini söylemiş. böyle düşünceli bakanlarımız varken sırtımız yere gelmez.

http://haber.sol.org.tr/devlet-ve-siyaset/halkla-dalga-geciyorlar-fakir-ogrenciye-giysi-kuponu-haberi-63541

bağımlı

hakkında yazılan hiçbir entryi okumadığım ve okumayacağım kitap. yarın kendisini alıp okumak istiyorum. biri sonunu söylerse kan çıkar!

çağlar yerlikaya

sevişen çocuklar matinesi ve fişini sen mi çektin rüyalarımın adlı kitapların sahibi yazar. umay umayın kırmızısı ya da zeynep casalini'nin canı ciğeridir kendileri. o yazar biz okuruz defalarca. ve o bitmek tükenmek bilmez kalem gazetelerde de kendini gösteriverir. söyleşileri mükemmeldir ve umay umay a uzun bir aradan sonra sorular soran yegane kişidir. çokta tatlıdır ayrıca. öpülesi bir kalbi ve güzel bir gülüşü vardır.

oyunda kal

darüşşafaka spor klübü ile doğuş grubunun ortak yürüttüğü dev proje. müziği manga'dan, destek ibrahim kutluay'dan. becerikli gençlere can vermesi dileğiyle.

yıldız tilbe'nin hülya avşar'a maymun demesi

800 kere falan güldürmüştür. ehe.

futurelavirs

evet, kabul ediyorum. kendisine yükseldim son birkaç günde...

çektiği selfiede küpesi gözüken insan

çektiği selfiede kulağı gözüken insandan pek bir farkı olduğunu sanmıyorum. boynundaki kolye ya da.