slim fit kesim gömlek giyen göbekli erkek

kesinlikle kaslı fit tiplerden daha çekici erkektir anacım, siz bakmayın psk ve ciwanablalarınıza bkz kroları yerdiği girisi (bkz:#208510) , kendileri ikinci meşrutiyet döneminde peydah olan kolalı gömlekli istanbul beyfendilerinin hayali ile tutuşurlar ki bilirsiniz ergenlik dönemlerine denk gelen istanbulun ingiliz ordusu tarafından esir alınması sırasında, ingiliz askerlerinin gemilerine çıkarma yaparlardı, şimdilerde de bir ingiliz kolonisi olarak gördükleri ülkemizde fit yiğit aramaktalar, ah anacım siz çekilin az ne olur bize de kalsın.

tamam kendilerine ülkemizde bdsm kültürünü getirdikleri için hürmet duyuyoruz lakin, o skinny, fit sentetik erkekleri hala savunuyor olmaları korkunç..

efendim göbek dediğin chubby kıvamına gelene kadar makuldür elbette, ama göbeksiz erkek de ne bileyim şov bence..
piyasadaki en hoş tasarım işler genelde slim fit kalıplara yapıldığından insanlar bunu almak istiyor doğal olarak. malesef ki geniş bedenler için yapılan tasarımlar 40+ defacto kataloğundaki ürünlerin kalitesinin önüne pek geçemiyor. sonuç olarak bir giyim tarzı olan ama fazla kilosu olanlar için slim fitlerin en geniş kalıplarını giymek bir zorunluluk haline dönüşüyor.
başıma bir şey gelmeyecekse,

bu benimdir.
vallahi kusura bakmayın ama, yapılmaması gerekendir.
göbeğine rağmen iyi gözükmek için elinden geleni yapan erkektir. kendi beden ölçüsüne göre olduktan sonra slim fit ile olduğundan bir nebze de olsa zayıf gözükebilir kişi(ki 120 kiloyu görmüş ve o zaman bile slim fit giyebilen bir kişi olarak söylüyorum). çiroz ve skinny gömlek içindeki dar gömlek beylerden olmaktansa, en kötü senaryo azıcık göbeğiniz belli olsun daha iyi!
zaman zaman ben de giyerim bu gömleklerden. aynaya baktığımda kendi kendimi sikesim geliyor. sonuç olarak hoş erkektir bana göre.
libido seviyesini saniyede zirvelere fırlatan erkektir. saatlerce göbişine baktırabilen erkek tipimiz birde dar pantolon giyerse yenmez yanında yatılır..