soyunma kabini

tüketim çılgınlığını iyi kullanan banka ve mağazaların insanı soyup soğana çevirdiği odalar. çıkınca hazırda bekleyen bir çok yakışmış duyarsanız şaşırmayın.

(bkz: soyunmak)
(bkz: striptiz)
ibm firması dijitallerini üretmiş fakat üstümde görmeden almam mantığı olanların işine yaramayacak teknolojik gelişme.bak millet çıktı aya biz yine kaldık yaya.
enteresan bir rüyamın unsurudur bu soyunma kabini. rüyam kısaca şöyledir: çok büyük bir markette dolanıyorum. giysi reyonundayım. o da nesi bizim pipili ayı sözlük teması! * ne işi var burda diye düşünürken gözümü alamıyorum. o da ikide birde kesiyor şerefsiz. * neyse sonra elinde kıyafetler bin bir tavırla gözümün içine baka baka soyunma kabinine giriyor. kapısınıda açık bırakıyor. haydaaa! ben o kabine girmezsem olmaz. girersemde olmaz. öyle böyle derken elime yalandan bir, iki kıyafet alıp, bende kabine gidiyorum. fakat kabine geldiğimde bizim pipili ayı sözlük teması yok. içeride kimsecikler yok. sonra bende onun denemek için aldığı ama denemediği kot pantolonu kabinde deneyip alıyorum. *

(bkz: kıçın açıkta kalmış)
girdiğimde kimse bakmasın diye her yerini kontrol edip kapattığım, hoş birileri girdiğinde açık kalan bi aralık var mı diye merakla baktığım değişim odası.
ismiyle müstesna, soyunup öyle kalmak istiyorum. sanırım o ışıkların altında vücudum çok hojj görüniyi