subjugator ve bearhairy i sözlüğe geri kazandırma protestosu

5 Entry Daha
böyle bir protestonun altından herhangi olumlu bir şey çıkacağını düşünmüyorum. çünkü gönderilen arkadaşlar çoktan küstürüldü. gönderilmelerinin haklı sebepleri vardı veya yoktu, olup bitene tamamen fransızım. görmedim okumadım duymadım ne olduğunu ama yönetim, yazarların rahatsızlığından bir şey almalı. yazarların pat diye gönderilmesi veya gönderilme sebeplerinin açıklanmaması adil ve etik değil, oldukça can sıkıcı ve gereksiz. bundan sonra yapılması gereken şey şu olmalıdır:

sözlük kurallarını esnetilmeyecek kadar ağır derecede ihlal eden yazar özel mesajla 1 adet uyarı almalıdır ve ikinci defa aynı hata tekrarlandığında sözlükten uzaklaştırılacağı söylenmelidir. bu durum aynı zamanda kontrol merkezinden bütün yazarlara bildirilmelidir "x adlı yazar y nolu entrysinden ötürü sözlük kurallarını ihlal etmiştir, ikinci defa aynı hatayı tekrarladığında sözlükten uzaklaştırılacaktır" şeklinde.

2. defa aynı uyarıyı alan yazar sözlükten uzaklaştırıldıktan sonra kontrol merkezinden yine bütün yazarlara duyurulmalıdır. neden uzaklaştırma aldığı.

bundan sonra böyle bir politika izlenirse yazarların bu gönderilmeler konusunda herhangi bir şikayeti olacağını sanmıyorum. çünkü bu şekilde"sözlük benim sözlüğüm asarım da keserim de" gibi duruyor. *
6 Entry Daha