sweetgayeah

yeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
birilerinin acil araması gereken yazar. futboldan anlıyor eee kekte yapabiliyor sanırım*

call him maybe 0533*******
bkz call me maybe görmekten biz usandık yazar yazmaktan usanmadı
ayı sözlük kadar kafana yarrak düşsün hocam. anladın sen onu!
başka birine iftira mı attı, küfür mü etti bilmiyorum ama bence hdp ile ilgili konuştuğunun çoğu şeyi doğru. apo'nun heykelinin dikilmesini gerçekten savunuyorlar o partidekiler. terör örgütünü de destekliyorlar. daha savunduğu birçok şey var. bunları dile getirdiği için küfür yiyorsa, nefret mesajları atılıyorsa çok yanlış yapıldığını düşünüyorum. hatta bu yazarla aynı düşünceyi paylaşmaktayım diyebilirim. ha hdp'nin siyasi başarısını kutluyor muyum? evet kutluyorum. gayet hak etti bence. ama hak etmiş olması ve kazanmış olması, her şeyin düzeldiğini gösteriyor mu acaba? bunu nereden biliyorsunuz ki?
iki lezbiyenin sokakta çırılçıplak soyunmalarına "utanç verici onurumsu yürüyüş" başlığı açamazsın hocam. buna müsaade etmem burada! sokakta yaşanan bir olay sadece bir olaydır. o olaya başlık açabilirsin. başlık o olayı anlatmalıdır. sokakta yaşanan bir olayı binlerce kişinin katıldığı onur yürüyüşüne mal edemezsin. eleştirilerindeki diline de özen göstermeni tavsiye ederim sana.
moderatörden ayar yemiş yazardır.

öncelikle eleştirilerindeki diline dikkat et diyorsan yani eğer bu bir kuralsa, buna sen dahil herkes uyuyorsa eyvallah ben de uyarım. bunu kendin için bir değer olarak görüyorsan, senden farklı insanların da değerlerini korumalısın sevgili dark bear. her neyse konuyla ilgili olarak da dark bear a attığım mesajın aynısını burada da yazayım madem konusu açılmış.

tabii ki genele yayarak yorumlamadım ama şöyle bir gerçek var ki bir olay olur o da bütün amacın önüne geçer. bu da öyle bir şey. lgbt nin bu yürüyüşlerden önce ramazan ayını da göz önünde bulundurarak bu tür kurallar koyması gerekirdi diye düşünüyorum. zaten başlığı açarken de yazacaktım değiştirilebilir diye ama senin yaptığın şey bu olayı doğallaştırmak oldu.

nickname ini eğer mümkünse değiştirmek isteyen yazar. sevgili moderatörlerin dikkatine arz ederim.

daha üsturuplu bir nick istiyorum. *
ben sweet gaye ah diye okuyorum. hatta bazen sweet gaye ahhhhhhh diye uzatıyorum. bazen utanıp sweetga yeaaahhhh diye okuyorum sanki sweetga rusça bir kelimeymiş gibi. ama hiçbirisi sweet gaye ahhhhh gibi tat vermiyor. fonetiğini acilen öğrenmem lazım.