tantracı seks

tantracı seks veya ingilizce olarak yazarsak, tantric sex, pratikte, boşalmayı geciktirme ve uzatma, orgazmı daha derin yaşama ve süresini artırma amaçları güden, teorikteyse derin bir ruhsal arınmaya ve evren ile bütünleşmeye çaba gösteren cinsel bir ritüeldir.
benim kısaca anladığım; çok çişiniz var ama yapmıyorsunuz, tuvalet önüde kuyruk varmışcasına bekliyorsunuz. 1 saat sonra sıra sizde iken ve tam tuvalet kapısı açılacakken, o baskının ve acının verdiği hazla birlikte altınıza yapıyorsunuz. zevk alıyorsunuz ama her şeyi çiş ediyorsunuz.
31 cekerken yapilan tazyik ve miktar artirmaya yonelik bildigimiz edging'in felsefik versiyonu (edging icin tek kelimelik turkce tanim bulamadim ama siniri zorlamak diyebiliriz).
bir kere bunu denedim bir partnerimle. öyle çok da şey etmeyin yani. çok bi numarası yok. yaktık mumları tütsüleri. oturduk karşılıklı çırılçıplak. birbirimize değmeden, nefeslerimizi ensemizde hissederek bir ilişki yaşayalım derkeeeenn o da ne bir baktım herif dudaklarımda. dedim senin yapacağın tantranın daaaa seksin deeee. neyse olmuyo yani öyle beklediğiniz gibi bi şey. hayır kötü olanı seks sonrası tütsüler yüzünden başım da ağrıdı.