tarkan soundlarını kendime yakın bulmuyorum

sıla'nın gayet haklı çıkışı. sevmeyebilirsin ben de sevmedim fazla alaturka.

yalnız garip olan bunu sıla gibi arabeskin en ucuz formunda pespaye bir müzik yapan birinin söylemesi. gören de alternatif rock falan yapıyor sanar. seninki de aynı bokun laciverti kızım ya.
sıla'nın tarkan için kullandığı cümlesi. içinde asla art niyet barındığını düşğnmüyorum. çünkü tarkan'ı başarılı bulduğu yönünde şeyler söyleyip kendi tarzına onun uzak olduğunu dile getiriyor. şahsen rock müzik dinleyicisi sıla'yı sevsem de tarkan'ı ben de dinleyemiyorum. çok doğal.
bende sıla gibi tarkan ın soundını kendime yakın bulmuyorum diyecemde 1 aydır arabada evde işte albümünü dinliyorum hatta neredeyse çevremdeki herkez dinliyor.herkezin de favori şarkısı farklı,demek ki o kadar dar bi sounda sahip değil bu adam.pop müzik sevmeyen sadece rap yada rock müzik dinleyen insanların tarz üzerinden şarkıcı gömmesine de anlam veremiyorum.tarkan türk pop müziği yapıyor şarkılarında rock değilde alaturka ve sanat müziği esintileri bulunması gayet doğal.hep vardı bundan sonrada olacak.
bazı şarkıcılar pop müzik sevmedikleri halde sırf yükselmek ve gündemde kalmak daha kolay olduğu için pop müzik yapmayı tercih ediyor.sıla da bunlardan biri olduğunu göstermiş oldu.