teklifi reddedilince tavır alan insan

genellemeler pek iyi bir şey olmasa da, hemen hemen birçok yurdum beylerinde olan bir triptir bu. ''köprüyü geçene kadar'' ya da ulaşmak-başarmak istediği ne ise yıkama-yağlama, övgüler silsilesi dizerken; negatif cevap alındığında içlerinden bir kaplan nalan çıkarak ''hıh! zaten sen beni hak etmemiştin'' vari piiiremses hareketlerine başvurulur.

o yüzdendir ki kimseyle saniyesinde yüz göz olmaya gerek yok, bırakın zaman göstersin nasıl davranmanız gerektiğini.
kabul edecekmiş gibi yapıp kabul etmeyen birine rastladıysa tavır alması normal, ancak kabul durumu belirsiz veya zaten olumsuz olacağı beli birine teklif edip ret yediyse durumu siniye çekerek tavrını göstermesi gereken insandır.
instagramda 1 hafta dm atıp teklif yardıran ilgilenmeyip reddedilince beni blocklayan doktor beyi aklıma getiren başlık. ruh sağlığının önemine toplum olarak vurgu yapılması çok mühim. özellikle hasta bireyler bir şekilde statü sahibi olmayı başarmışsa.
teklifi bırak, hak ettiği ilgiyi görmediğini düşünüp, mesajlarınızda olması gereken şefkat dolu tonlamayı hissetmediği için bile tavır alabilen bir tiptir. ne diyorduk, sie.
bu bünye şaka yaptım zaten kanka diyeni de gördü, tavır yine daha açıklanabilir bir halet-i ruhiye.
ilk saniyesinden itibaren geçireceğim evreler;

giriş:
bahriye tokmak (kibariye'nin annesi)

gelişme:
nazire şenlendirici (hüsnü şenlendirici'nin aldatılan eşi)

sonuç:
cennet mahallesi dizisi pembe karakteri

sevgiler...*
isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü mantalitesi hakimdir
teklifi teklif değil emirmiş demekki.
çocukça davranan insandır. hayatta istediğiniz her şey olmaz. bu şey hayatta istediğiniz tek, biricik şey falan olsa da olmayabilir. reddedilmiş olmak sizi üzdü mü? alışın, hayır denmeye de, demeye de... arada da çocuk olun tabi.
ya naabacağıdı peşinden mi koşacağıdı. bu zamanda var mı merak ediyorum peşinden koşarak elde eden. baya hırs yapmak lazım heralde bunun için.
biri sizi sevgili olmaya layık gördü ve teklif ettiyse o noktada iyi düşünmeniz gerekir çünkü karşınızdakinin samimiyetinden eminseniz vereceğiniz negatif cevap büyük ihtimalle vedalaşmanız anlamına gelecektir.çünkü size sevgili olmaya layık görecek kadar değer veren biri daha azıyla yetinemez.bu tavır almaktan çok kaderine razı olmaktır.
adam gibi reddetme vardır,hem de öyle bir reddeder ki sanki teklifini kabul etmiş gibi mutlu olursun ne kadar iyi biriymiş diye...bir de edep adap bilmeyen gereksizler vardır,sonuna kadar tavır koyun yüzüne tükürün hatta.bir de öpüp başıma mı koyacam seni gereksiz.oh rahatladım.
kufur eder direk bebegimken lan diye baslar tehdit eder uzak durulasi bi tiptir