terazi burcu

ayı sözlük yazarlarının burçları ndan görebildiğim kadarıyla mensubu olan tek ayı benim an itibarıyla sözlükte. efendim o zaman kısaca anlatmak bana düşer. ikizler burcunun ayakları yere basanı olarak bilinirler. dengesiz görünürler ama bu genelde çok şeyi aynı anda dengede tutma çabalarından kaynaklanır. fazlasıyla objektif, mantıkçı insanlardır, renkleri fazla, konuşacakları şey çoktur. en büyük kusurları herkesi her şeyi idare etmeye çalışmaları ve biraz gösterişi sevmeleridir. kötü sevgili iyi dost olur bunlardan *
mıy mıy terazi, dır dır terazi, ıyy bu var ya bu bıdı bıdı konuşur. soğuk nevalenin tekidir. bunu en çok kendisi sever, sonra annesi, sonra varsa teyzesi... sonra, sonra bunu kimse çok sevmez. canınız sıkıldığında en son arayacağınız kişi olmalıdır. çünkü sizin ufak bir moral bozukluğunuzu dahi depresyona kadar götürür. kafasını her şeye takar. gelgit akıllının tekidir. bir gün size çok yakın davranır, ertesi gün bir bakarsınız suratınıza dahi bakmıyor. sırlara, gizemli şeylere çok meraklıdır. müthiş bir dedikodu deposudur. kim kiminle ne yapmış, bilmem kim nerde ne etmiş, miş de miş miş... hemen hemen çoğunu bir yerlerden duyar, görür, bilir. yapmacık beyinlinin tekidir. akıllı takılır, takıldığıyla kalır. insanı boğan, sıkan bir havası vardır. başta zor bir ihtimalle de olsa size çekici ve ilginç gelse bile, sonrasında mazoşist değilseniz şayet, kaçacak delik ararsınız. yemeğe düşkündür. özentinin tekidir. çevresi tarafından robot, soğuk ve dengesiz olarak tanınır. tatminsizdir. son not olarak, çok fazla dikkate alınacak biri değildir.
(alıntı)
dengesizin en önde gidenidirler.tüm kararlarını son dakikaya bırakırlar.baskıdan tehditten haksızlıktan asla hoşlanmazlar.içinden geleni direk söyler şom ağızlıdırlar.kindardır on sene sonra sen bana şunu yapmıştın şimdi ben sana böyle yaptım diye karşınıza çıkarsa şaşırmayın çünkü doğuştan arızadır.kindarlar.sevdimi allahına kadar severler ama sıkılmamalı sıkılırsa hiç şansınız yok.çok güçlü bir çekicilikleri vardır hem kızlar hem de erkekler tarafından sevilirler.bazen tam bir piçtirler bir gün sizi dünyanın en mutlu adamı yaparlar ertesi gün sümüğünü atmazlar.hep bir sevilme ihtiyaçları vardır sırf bu yüzden bir çok insanı kendilerine aşık edip işleri bittikten sonra da sik gibi bırakırlar.
yükselenimle birlikte benimde içinde bulunduğum burç. dengesiz diye nitelendirilirler lakin sürekli bir denge arayışı içerisindedirler. kısasa kısas kafalarını çok yoğun yaşamaktadırlar. gezegenleri venüsün üzerlerinde çok büyük bir etkileri vardır. estetik kaygıları o kadar yüksektir ki güzelliğe taparlar.
adaletsizliğe gelemez, bu sebepten her daim tutmayın küçük enişteyi modunda gezer.

(bkz: ben değil bir arkadaşım)
(bkz: aynısı kaynımda var)
ikizlerle iyi anlaşır. güzelliğin ve adaletin temsilcisi olarak bilinir. ancak bilinenin aksine pek de dengeli sayılmazlar.
ikizlerden sonra en çok dengesiz diye nitelendirilen burç, burcum. yükselenim bile terazi lan. o derece. en bilindik özelliği kararsızlık, yerine göre aşırı detaycılık, ve adaletli davranabilme, adaletli kalabilme isteği. *

başaklarla anlaşamıyorum. *
yaylardan pek elektrink alamıyorum. *
ikizler, koç kalp.
insanların hakkında yazdıklarını görünce şaşırdığım burcumdur. hiç de dengesiz değiliz bir kere * * dengeyi aramaya çalışırken ne yapacağımızı şaşırırız orası ayrı. adalete taparız; adil davranmazsa, haksızlık yaparsa en sevdiğimizden bile vazgeçebiliriz. estetiğe ve güzelliğe önem veririz *. ayrıntıları düşünmekten ve mükemmeliyetçiliğimiz yüzünden bazen işleri geciktiririz. genelde insanlarla bir arada olmaktan hoşlanırız ama yalnız kalmak istediğimizde bize ulaşabilene helal olsun! sevdik mi rahatsızlık derecesinde bağlanabiliriz sevmediklerimiz pek umrumuzda olmaz. kendimizi ifade etme ve hitabet konusunda iyiyizdir. son olarak yemek yapmayı ve yemek yemeyi çok severiz *
ne çektim bunlardan ben ne çektim. çekerim tabi beni çekiyorlar çünkü hep. lanetler* şimdi çok da carlayamıyorum tabi ben de ikizlerim neticede. millet de bizden az çekmiyor yalan yok. estetik aşkları, dengesizlikleri, statüyü sevmeleri, çekicilikleri, cevvallikleri, ateşli oluşları vs. katılıyorum.
asil burcun erkekleri. zerafat desen bunlarda sanat desen bunlarda yetenek abidesi güzel sanatlara yatkınlık güzel ses tonu giyim zevki ve yaşam zevki adeta tek bir bedende bütünleşmiş. eru'nun ardanın 7 güzelliğini bir araya getirerek yarattığı varlık. tey tey.
kendi burcumdur bununla birlikle çok sayıda terazi burcu arkadaşım olduğu için onlara dayanaklı gözlemlerim sonuçlarını paylaşıcam objektif bir şekilde .öncelikle dengesiz sıfatını kondurup dururlar ancak bir sorun bakalım dengeli burç var mı diye? adalet kavramını sindirmiş, yüksek doz eşitlik, iyilik, merhamet en önemlisi venüs kaynaklı bir aşk burcudur. çok çabuk kırılıp çok çabuk toparlanırlar. iyi bir dost, sadık bir eş olurlar. sanata pek düşkündürler. eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için aklınıza gelen ilk isimlerden biri olur, şaka kabiliyetleri mizahı yüksektir bu burca mensup kişilerin. kötü özelliği yok mu hiç bu burcun yea? derseniz, kimin kötü özelliği olmaz ki? bazıları fena kibirlidir ve ilişki konusunda daldan dala diye tabir ettiğimiz olayın içinde bulunabilirler, şıpsevdi olurlar, birine aşık olmadığı sürece farklı insanları denemekten çekinmezler.
başıma bir iş gelmeyecekse eğer yarın beraber yemek yiyeceğim beyefendinin burcu. hakkında hiç bir fikrim olmayan burçların başında geliyor. aşırı düzgün olduğu yönünde sinyaller aldığım beyefendiye şans vermek için içimde tarifsiz bir sonsuz kredi arzusu var.

umarım seksi ön plana çekme, ilgisiz davranma ve zaman ayırmama gibi hatalara düşerek kendini harcatmaz.
(bkz:#292156)

ormana götürüp öpmeye kalkışmasını saymassak gayet efendi ve seks bakımından törpülenmiş bulduğum makul bir burç. şayet düşüncelerinde samimi ise terazi erkekleri uzun vadede tam bir aşk adamı olabilir.
caanım ikizler burcuyla beraber cok güzel kanki de olur sevgili de
ıkisi de hava grubu ikisi de çatlak biraz tamamlayıcı değil eşitliği korumacı olab gruptur..
kendimden biliyorum, zor bir burç. etkisi altına girene mutlaka ki iz bırakan bir şey yapar, sonrasında hiç acımadan kendi eliyle yükselttiği yerden boşluğa bırakır. hava grubudur ya, düşen kişi ardında bulamaz, o zaten başka birini çekim alanına almıştır rüzgar hızıyla.