ters oturamıyorum midem bulanıyor insanı

dev örümceklerin saldırısı, meteor çarpması ve yaratıklarla dolu mağarada esir kalma gibi bilumum durumda ilk 15 dakika içerisinde ölüp gitmelerine rağmen günlük hayatta ortalama bir ömür sürerek haksız rekabet unsuru oluşturmaktadırlar.
mensubu olduğum gruptur. bilinmez bir şekilde en ufak şeylerden bile baş dönmesi, akabinde kusma yaşayan insanlardır. arabada birşeyler okumak, hatta telefona fazlaca bakmak, gidilen istimate ters oturmak, denizde hareket halinde olmayan teknenin içinde oturmak vs. ayrıca bu insanlar takla atsa midesi bulanır, kamikaze, roller coaster tarzı eğlenceli aletlere binse de indiğinde kusması garantidir.
farkında olmadan astigmat hastalığının içerisinde olan insandır. çabucak bir göz doktoruna görünmelidir, ya da yolculuk boyunca hareketsiz durağan bir şeye bakarak göz kaslarını hareket ettirmemelidir.
eşcinsel ise anlayamadığım insan modelidir. neremiz düz ki?**
iç kulaktaki denge sıvısı ve bağlantılı kısımlarla ilintili sorunları olan insanlarımızdır, yurttaşlarımızdır onlar!
örneğin, vertigo hastalığı, bu tür sorunların nedenlerinden biridir.
ters gidemediklerini iddaa edenlerin baya ters oturup, gidebildiklerine şahit olmuşluğum vardır. gereksiz bir eylemdir. bir de bunların; otobüste giderken kitap okuyamıyorum triplerine girenleri vardır ki akıllara zarar. insanlar * ayakta okuyanlar var. onlar ne yapsın?