tinder

2020 şubat itibariyle aylık abonelik 77 lira olan platform.
doğru düzgün bir adamı bir türlü bulamadığım uygulama. eşleşen yazmıyor. yazmayacaksan niye eşleşiyorsun.
yüzlerce kişiyle eşleşip an itibari ile türkiye'de sadece 4'ü ile buluşabildiğim uygulama. buluştuklarımla ilişkilerim çok güzel yalnız hepsiyle arkadaş oldum
birkaç ay kullandıktan sonra, yaşadığım düş kırıklıklarının etkisiyle, derin düşünce tahlilleri, izlediğim belgesellerden sonra, hangi koşulda olursa olsun, sadece dış görünüşe bakarak sağa ya da sola kaydırılarak sağlıklı bir tanışma gerçekleşme ihtimali çok zayıf olduğuna kanaat getirdim. ayrıca bir umut diye düşünülerek, tanımadığın insanları, sebepsizce tanımaya değer bulmak ve tanışma yolunda adımlar atmak trajik olduğu kadar da insanın hayat kalitesini düşüren bir durum.
girdiğim ilk gün 4 yıllık ilişkimi bulduğum program
eşcinsellerin tarafından bakacak olursak; hornet'in biraz daha derli toplusu olan bir uygulamadır.
xx fotoraf paylaşımı yok denecek kadar azdır.
instagram fotoraflarına erişmek de mümkündür.
asıl amacı partner bulmak olan dating uygulamasıdır.
yani cinsellik amaçlıdır.
arkadaşlık yada partner arayışı için uygun değildir.
gayet güzel insanlarla buluşulabilen uygulamadır.
yok gizli profil, yok önce fotonu sen aç, yok efendim xx gönder vs. muhabbetlerle iletişimi katletmeden instagramdaki fotolarına kadar görebiliyorsunuz. profil bilgilerini okuyup beğeniniz oluşursa sağa, uymazsa sola kaydırıyorsunuz. vakit kaybınız da minimum oluyor.
bu platformda bile xx isteyene denk geldim. zaten istesem de yollayamam diye cevap verdiğimde gif oluşturup yollayabileceğimi söyledi. sonra bana gif haline getirdiği nude lar attı.
takdir ettim adam bug bulmuş engelleri aşmış ama ne gerek var neden kendini yoruyorsun git hornet kullan.
yakışıklı olduğum halde kimseyle eşleşemediğim uygulama
tinder, birçok türevi uygulamaya nazaran daha başarılı bulduğum bir uygulama; en azından iki tarafın birbirini beğenmesi sonucu oluşan bir sohbet penceresi var. ha bir de, bir uygulama daha önermek istiyorum “okcupid” bu da tamamen tinder’da aynı mantıkla ilerliyor ve programın formatı gereği ingilizce bilmek gerekiyor. tinder’dan daha güzel yanı ise size üye olmadan önce birtakım sorular yöneltmesi ve bu sorulara verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda karşınıza çıkan profillerle ne derece benzer cevaplar verdiğinizi ölçerek yüzdelik oran şeklinde size gösteriyor, bence çok tatlı bir özellik bu.
şu ana kadar tanışıp birileriyle görüşebildigim hatta sevgili bulabildiğim tek uygulamadir kendisi, okcupid bu konuda daha başarılı olabilecekken ordan bu verimi alamadım vesselam :/
son dönemde eşcinsel arayışı da hedefine alan, sözümona eşini işin içine katmasını bekleyen kekoların 3. olurum nidaları attığı uygulama. kesin başkasının eşidir o. *

(bkz:seni pezevenklerin elinden aldım).
sayesinde sadece 1 yazıyla bir kişiyle sevişebildiğim uygulama. 100 foto varsa bunların sadece 5inde sağa kaydırıyorum zaten. tipim olan kişi sayısı aşırı az. hep fit atletik adamlar var. benim bulunduğum konum yüzünden de olabilir bilmiyorum.
hornetten daha güzel. herkes sana ulaşamıyor mesela? dayı yarrağı görmüyorsun. yalnız insanlıktan nasibini alamamışlarla dolu. tıpkı diğer uygulamalar gibi.
tanışıp muhabbet kurabildiğim çıkmadı daha. ilk mesaj atan olmaktan da sıkıldım bütün yük omzuna biniyor muhabbeti taşımak için garip bir kitlesi var
artık adını bile anmak istemediğim turuncu yerden kesinlikle daha iyi. buranın da kanser kitlesi kesinlikle koleksiyoncu tipler. tek dertleri eşleşmek bunların bir sonraki aşama yok. muhabbeti saran, kafanın uyacağı birileri mutlaka denk geliyor ama.
son zamanlarda sürekli olarak askerlerle eşleştiğim uygulama. tabii ki de asker olduklarını duyunca unmatchliyorum. sonuçta mehmetçik vakfı değiliz.
var olan uygulamalardan en iyisi denilebilir. sonuçta karşılıklı beğeni sonucu görüşmeye başlanıyor. sırf tatmin olmak için sağa kaydıran varsa bile sebebini hiç bir zaman anlayamayacağım.
açar açmaz aynı günde 5 yıllık ilişkimi bulduğum yer
  • /
  • 4