tinder

2020 şubat itibariyle aylık abonelik 77 lira olan platform.
doğru düzgün bir adamı bir türlü bulamadığım uygulama. eşleşen yazmıyor. yazmayacaksan niye eşleşiyorsun.
yüzlerce kişiyle eşleşip an itibari ile türkiye'de sadece 4'ü ile buluşabildiğim uygulama. buluştuklarımla ilişkilerim çok güzel yalnız hepsiyle arkadaş oldum
birkaç ay kullandıktan sonra, yaşadığım düş kırıklıklarının etkisiyle, derin düşünce tahlilleri, izlediğim belgesellerden sonra, hangi koşulda olursa olsun, sadece dış görünüşe bakarak sağa ya da sola kaydırılarak sağlıklı bir tanışma gerçekleşme ihtimali çok zayıf olduğuna kanaat getirdim. ayrıca bir umut diye düşünülerek, tanımadığın insanları, sebepsizce tanımaya değer bulmak ve tanışma yolunda adımlar atmak trajik olduğu kadar da insanın hayat kalitesini düşüren bir durum.
toplumun yırtılan ar damarını dikebilecek nitelikte bir uygulama olmasına rağmen yine aynı toplumun kullanımından kaynaklı sadece yara bandı işlevindedir... nihayetinde bir uygulamadır, ne istediğini biliyor olmak şarttır. fotograftan, yazılan birkaç satırdan kişilik analizi yapmayı, muhabbet açma yeteneği ve biraz şans gerektirir...
girdiğim ilk gün 4 yıllık ilişkimi bulduğum program
eşcinsellerin tarafından bakacak olursak; hornet'in biraz daha derli toplusu olan bir uygulamadır.
xx fotoraf paylaşımı yok denecek kadar azdır.
instagram fotoraflarına erişmek de mümkündür.
asıl amacı partner bulmak olan dating uygulamasıdır.
yani cinsellik amaçlıdır.
arkadaşlık yada partner arayışı için uygun değildir.
gayet güzel insanlarla buluşulabilen uygulamadır.
yok gizli profil, yok önce fotonu sen aç, yok efendim xx gönder vs. muhabbetlerle iletişimi katletmeden instagramdaki fotolarına kadar görebiliyorsunuz. profil bilgilerini okuyup beğeniniz oluşursa sağa, uymazsa sola kaydırıyorsunuz. vakit kaybınız da minimum oluyor.
bu platformda bile xx isteyene denk geldim. zaten istesem de yollayamam diye cevap verdiğimde gif oluşturup yollayabileceğimi söyledi. sonra bana gif haline getirdiği nude lar attı.
takdir ettim adam bug bulmuş engelleri aşmış ama ne gerek var neden kendini yoruyorsun git hornet kullan.
yakışıklı olduğum halde kimseyle eşleşemediğim uygulama
tinder, birçok türevi uygulamaya nazaran daha başarılı bulduğum bir uygulama; en azından iki tarafın birbirini beğenmesi sonucu oluşan bir sohbet penceresi var. ha bir de, bir uygulama daha önermek istiyorum “okcupid” bu da tamamen tinder’da aynı mantıkla ilerliyor ve programın formatı gereği ingilizce bilmek gerekiyor. tinder’dan daha güzel yanı ise size üye olmadan önce birtakım sorular yöneltmesi ve bu sorulara verdiğiniz yanıtlar doğrultusunda karşınıza çıkan profillerle ne derece benzer cevaplar verdiğinizi ölçerek yüzdelik oran şeklinde size gösteriyor, bence çok tatlı bir özellik bu.
eşleşelim ama kimse kimseyle konuşmasın uygulaması sanırım. belki ben bir şeyleri yanlış yapıyorum bilmiyorum. çok kişiyle eşleşip bir sonuç alamadım.
  • /
  • 3