tinder

ulan aklıma soktunuz deneyeyim dedim. karşılıklı beğeni sonucu ayni gece harika vakitler geçirmeme vesile oldunuz.

eywallah.
1 hafta oldu kapatalı lakin kimse yazmıyor dedim kısmet çinde de olsa gelir bekliyoruz bakalim çinli kismetimizi.
ünlülerin vanity fair çalışanlarının hesaplarına el koyduğu bir seri var. burada da dünyanın en sıkıcı adamlarından birinin hesabına el koyup işleri karıştırıyorlar. 2. dakika civarında gözüken evan da kütür kütür maşallah.
işyerinde bilgisayardan girenler müdür gelince saçma sapan bir excel dosyası açmaya çalışmasın diye iş modu koymuşlar.
küçük bir ilin küçük bir ilçesinde ikamet ediyorsanız bir boka yaramayan uygulama. 30 kere eşleşin isterseniz, kimse yar olmuyor. öte yandan bazı erkekler gerçekten çok hoş ve "ulen bu beni acaba yanlışlıkla mı sağa kaydırdı" gibi sorular sormanıza sebep oluyorlar. şehir merkezlerindeyseniz, büyük şehirlerde özellikle, kullanın. öteki türlü cık.. hornet'e devam maalesef.
karşıma hep eğitimli , açık fikirli , çekici kişileri çıkarmış efsane uygulama. sayesinde çok iyi insanlar tanıdım . üstelik bolca ayı da bulunuyor.

buradaki ayılar growlr'daki gibi 55 yaşında olup da 60+ yaşında dede arayan kompleksli tiplerden değiller. bu kadar kaliteli insanları bu uygulamada bulabilirken hornet, growlr gibi virüsleri silmek en iyisi.

iyi ki varsın tinder.
hiç indirmedim, girmedim. açıkçası amcamın oğluyla karşılaşmaktan korkuyorum, büyük risk barındırıyor.
kullanıcıların ''seks arıyorsan tinder kullanmak yerıne, x uygulamasını kullan dedıklerı yer.
daha çok üniversite öğrencilerinin, iş sahibi olmuş kişilerin, statü sahibi ve dangoz insanların olmadığı uygulama diyebiliriz.
pek fazla ünlü kişilerin kullanmış olduğu uygulamada diyebiliriz.
herkes horward mezunu ama adama pardon yazıyorum "önemli deyil her kez hata yapar' yazıyor belli ki aşırı ingilizceye yüklenmek türkceyi unutturmuş.

(bkz:atayım yalanı sikeyim inananı)
ne tür bir erkek orospusu olduğumu saklayamayacak kadar kötü bir oyuncu olduğumdan, hornet'ten sonra katılamadığım uygulama. şimdi diğerleri gibi evlenilecek bey numarası yaparken bir gülme falan gelir bana.*

ayrıca penis fotoğrafı istemeden tanışmaları bana hiç samimi gelmiyor. bunun bamyası ve palamutu var.
dün bir baktım fakat sürekli önüme kadınlar geldi, sonra değiştirdim sürekli erkekler geldi. hem kadın hem erkek gelsin istedim ama olmadı. "ya erkeklere bakacaksın ya da kadınlara" der gibiydi. bir de çevremde kimler var, bakamadım, daha doğrusu çevreme nereden bakacağımı bulamadım. bu da tinder'deki ilk tecrübemdir.
eylül 2018'e kadar kullanmayacağım uygulama.

hornet'ten yiyecek ekmeğim^^ bitmedi.^^
sağa sola kaydıra kaydıra giderken bir kaç akrabama deni gelip anında sildigim uygulama.
kullanmayan bir ben kaldım herhalde. hemcinslerim de muhakkak tinder mevzusundan bahsederler. yahu sen kadınsın, istediğin erkeği bulabilirsin diyorum. yok, cık cık... ilişkileri basitleştirmiş sikko uygulamalardan biri.
gizli homoların bol olduğu app
zamanında kullandığım uygulama.
hatta bir kişi ile buluşmuşluğum oldu. horneti hiç kullanmadım bilmem ama. güzeldir deneyiniz.
onur büyüktopçu ile karşılaştığım uygulama
sabır edersen güzel uygulama. büyük aşkımla orada tanışmıştık hatta
şu sıralar herkes ücretli üyeliğe geçmiş olacak ki sürekli aynı insanlar dön dolaş karşıma çıkıyor. gerçekten parayla kullanacak kadar nasıl bir yokluk ya da azgınlık yaşıyor bu insanlar aklım almıyor.
  • /
  • 3