toplu taşımada bacaklarını açarak oturan erkek

" böyle de oturulmaz ki insanı durduk yere günaha söküyorlar" dediğim şekil. bacak sahibi beyin bacak aralığının kavisli yapısı ve baldır kalınlığının ağız sulandıran hacmine göre bünyemde odaklanma durumu yaşatmaktadır.
eğer sağlık ile ilgili bir sıkıntısı yoksa ve bacaklarını açarak oturup yanındakileri rahatsız ediyorsa terbiyesiz ve düşüncesiz bir insandır. toplu kullanılan alanlar kimsenin tekelinde değildir ve insanlar bu yerlerde belirlenen kurallara uymalıdır. bu davranışları sergileyen insanlar kurallara uyma konusunda uyarılmalıdır. adam olun biraz ya.
tahrik edicidir . erkeklerin frikiği de bu neticede . hehe
hyaaaaaaaaat diye aniden oraya uçan tekme atsa bir teyzemiz ya da bacımız, görüntüsünü de sosyal medyada paylaşsa ne güzzel olur.
insanı rahatsız eden, levye ile bacakları ortadan ikiye ayrılması gereken erkek türü *. o derece sinir oluyorum!! *
hedef tahtasıdır, elindeki nesnelerin "yanlışlıkla çarpmak" üzere hazır bekletildiği insan türüdür. koltuk kaplayandır, görgüsüzdür, saygısızdır.
taşaklarını özgür bırakan insan evladı. hiç kasmaz ne kendini ne testislerini. en güzelini yapıyor. etrafındakileri rahatsız etmediği sürece insanlar bacaklarını açarak otursunlar lütfen.
izlemekten keyif aldığım erkek.
(bkz: bulge)
http://mentakingup2muchspaceonthetrain.tumblr.com/