tuğba ekinci

kral tv'de bir dönem dj'lik yapmışlığı vardır. erol köse ile tanışmasının ardından ilk albümü olan o şimdi asker ile sempati kazanmış, nazan öncel bestesi olan yanma demezler şarkısı ile zirveye oturmuştur. e buzda dans performansını unutmamak lazım!
bu hatunda ne vardır bilemedim. farklı bir ilgim farklı bir çekiciliği mevcut. severim kendisini.
heleki bu videosunda ;
buzda dans yarışmasındaki çirkef performansı yüzünden kendisine olan sevgim çok yoğundur. ayşe arman'a poposunu dönüp buna anlat demesi ile gönlümdeki köşkü ona tahsis etmem bir olmuştur. rtük yüzünden azalan magazin programlarıyla ekranlardan uzaklaşmış ve unutulmuştur. kondom ve yanma demezler şarkısı hiçte fena değildir. valla bak!
aslında kimsenin cesaret edemediği işlerin, şeylerin ve söylemlerin dannnnn diye ortasına atlamasıyla cesur insan portresi çizen ama yer yer bu dobralığı patavatsızlıkla karıştıran ve antipatiklik derecesine vardıran, bir ödül törenine tarkana ayar vermiş, şarkıcı, oyuncu, nemfoman. şu diyalogu hiç aklımdan çıkmaz:

magazin muhabiri: efendim ibrahim çelikkol'la sevgili olduğunuz söyleniyor???
tuğba ekinci: yok değiliz, sadece birbirimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz...
magazin muhabiri: !?!?!!
zamanında asker dolaplarını süsleyen hülya avşar ve ahu tuğbadan sonra 2000'li yılların asker dolabı demirbaşıdır.
hetero olsaydım klibini izlerken masturbasyon yapacağım hatundur kendileri*
sabah sabah tüm gazete manşetleri ve sosyal medyada görüp, haberin detayını görmeden işte bu kez tamamen kurtulduk oh dediğim magazinsel varlık. dün gece konuk olduğu bülent ersoy show'daki canlı performans rezaletleri sayesinde yine gündeme bomba gibi düşmüştür kendisi. hayır dekolte de vermemiş ki dikkatleri başka yere çeksin, ah be kızım canlı performans senin neyine... derler ya banyonun aksutiğinden dolayı insanın sesi en güzel banyoda çıkar diye banyoda bile dinlenemeyecek bir sesti o derece rezalet. sabah izlediğim videolardaki bülent ersoyun şarkısının içine etme sahnesi gözlerimin önünden uzun süre gitmeyecek. o nasıl bir özgüvendir o... programdan sonra bülent ersoy tarafından kuliste kafasına mikrofon vurmak suretiyle hunharca katledildiğinden endişe etmiyor değilim...
aramızdaki gizli heteroları ortaya çıkaran kezban.

bildiği en iyi ton kullandığı rujun tonu olan şarkıcı! lan hiç mi tonu yakalayamaz insan, kulak yok kadında, teknoloji sayesinde albüm yapıyor ve para kazanıyor ya bravo!
salak bir hoşluğu var bu kadının.saflık ve seksilik arasın da gidip geliyor.ve bize teknolojini ne kadar ilerlediğini o acayip sesiyle albüm yapmasıyla kanıtlıyor.
seviyorum ben bu kadını ve evet bundan utanıyorum.
dehşet içinde izledim. bülent ersoy'u da manyak patavatsız kaprisli falan bilirdim ama kadın iyi tuttu kendini, hanfendiliğinden ödün vermemiş. *
ne sesi ses, ne bacağı bacak olan kadın.
kendisine şarkı armağan etmek istediğim bir insandır:

gökben - "akılsız başa fayda yok":


sana bin kere söyledim
kötü huylardan vazgeç" diye
içki kumar senin neyine
beni de kaybettin şimdi
kaldın kendi kendine

böyle olacaktı sonun
çok sürmezdi bu oyun
bugün beş parasız kaldık
ne varsa yoksa elimizde
hepsini sattın

akılsız başa fayda yok
ne yapsam ne etsem de fayda yok

sana bin kere söyledim
"kötü huylardan vazgeç" diye


işten kovuldun yetmedi
çapkınlık ettin bitmedi
paralar suyunu çekti
ne huyun değişti
ne de aklın başına geldi

akılsız başa fayda yok
ne yapsam ne etsem de fayda yok
condom
dünyaya condom
herkese condom
eline, beline, cebine condom diyerek sosyal mesajını zamanında vermiştir
dobralıkla patavatsızlık sınırını bilmeyen, şımarık mı sempatik olduğuna bir türlü karar veremediğim, ama zehir gibi bir kadın, piyasayı nasıl parmağında oynatacağını biliyor.
birkac resim yolluyorum
bakip bakip agla diye
kutu kutu pecete yolluyorum
goz yaslarini sil diye bir sarkisi mevcuttur.
  • /
  • 2