tüm gay accountları kapatmak

bünyede deprem etkisi yaratacak bir uygulamadır. önce facebook sonra romeo ve en sonunda hornet ile hayatımıza giren ve gerek bilgisayardan gerekse cep telefonlarımızdan takip ettiğimiz accountların bir kereden ortadan kaybolması, düşünün. hornete bakmak yok, rome'da mesaj kutusuna çökmek yok. yeni profilleri taramak için harcanan vakit yanımıza kar kalmış. zırt pırt mesaj atan, hayırdan anlamayan, yeni hesaplar açarak peşinizi bırakmayan amsalak tipler yok. güzeldir bence. dinlenmek gibi. yoğun bir kış sezonunun altında yaz tatiline çıkmak gibi.
insanı ferahlatan eylem. genelde sevgili bulunca gerçekleştirilir.

(bkz: sevgili için gay hesaplarını silmek)
sürekli '' yeniden buralardayım '', '' sadece iki gün daha burdayım '' diyerek bizi aptallaştıran bu sistemde yeni sözde akıllı ama aptallar yaratan bir sonuç oluşmasına vesiledir. zaten önemli olan kendinde olmayanı ama olması gerekeni profillerde ve günlük hayatımızda dillendirmek değil mi? yani puan kazandıranı bu gibi görünüyor. o accountları kapatıp gizli profiller açmasındansa bırakın açık kalsın.

(bkz: penisi nadasa bırakmak)
beyninizdeki accountları* kapatmadığınız sürece bir anlamı olmayan eylem.
genelde ani bir karar sonucu çat diye gerçekleşen kapatma hali. yoksa bu hesaplardan arınmak için belli bir hazırlık süreci olmuyor. fazlasıyla sıkılıp ya da aradığını kesinlikle bulamayacağına ikna olup bu hesapları kapatmak mümkün. bir daha açmamak üzere kapayanlar da sayıca az değil.
sevgili yapanların genel eylemi sanırım
ne kadar gay account olabilir ki?

üstelik bunların kapatılması nasıl bu kadar derinden etkiler?

bu kadar etkilenecek kadar nasıl bağımlı olunur?

sorularını akıllara getiren, sosyal medya hareketliliğini minimum seviyeye çekme hali..

ayrıca sevgilinin gay hesaplarında sıkışıp kalmak durumunda olmaktansa kendi kapattığın, yeni şekil verdiğin sosyal yaşantı daha sağlıklıdır..