ülkem geylerinin avam merakı

sen 2 üniversite oku, genel kültür diye konser, sinema, kitap ne varsa hepsini sindir, şık olayım diye her ay bütün moda dergilerini arşınla, ayılıktan çıkmayayım ama yine de derli toplu olayım diye spor salonuna git, bir tane sıradışı spor yap, ondan sonra tüm iyi tipler daha da sahte diesel pantolonlu, daha da sahte airmax ayakkabılı üçer beşer gruplar halinde gezen maksimum meslek yüksek okul mezunu (o da en iyi ihtimalle) heteroseksüellere baksın. resmen intihar sebebi.
beni tanımlayan başlık ama bir farkla çünkü sahte olan şeyler daha çok dikkatimi çekiyor ben de haliyle bakıp bakıp içten içe yarılıyorum. bayıldığımdan ya da beğendiğimden değil ironik bulup anlayamadığımdan.
varlığı tartışılabilir olan meraktır.

dandik bir üniversiteyi bitirdim, yüksek lisans yapıyorum, müzik zevkim kendime göre... sinema, kitap tamam da konser beğenemiyorum, kafama uygun olan yok. modadan hiç anlamam, anlayana da uzaylı muamelesi yaparım. avamım anlayacağınız. beni beğenen de yok.

belki de sorun gaylerde değil de kendimizdedir. kimi kendini olduğundan basit gösterme derdinde, kimi kendini parlatma derdinde. olduğumuz gibi olsak, davranabilsek bence ortada çok avamlık kalmayacak gibi.
avamin da bir cekiciligi var simdi kendine gore. biraz ayrimci olabilir olabilir ama soylemeden edemeyecegim, boyle tiplerle tek ortak noktanin sevismek olacagi gelir aklima. birlikte sanzalize kafede takilacak halimiz yok ya. bu nedenle seksi gelebilirler bazen. ama donanimli adamlara asik olurum. cunku bir insan sigir ise ona ilgi duyamam, onu sadece cinsel obje olarak gorurum. ha bunlari da hep icimde yasarim, kendi kendime asik olurum, kendi kendime seksi bulurum, oyle kendi capinda platonik iste.
kendilerini havas** olarak görenlerin, kast sistemi yaratma çabasıyla gösterdikleri tepkinin, başlık haline gelmiş halidir.
canan karatay ne diyor; elmanın bile çürük çarık olanını seç. yani kim manavda ön planda tüm ihtişamıyla duran pasparlak, sanki el değmeden hazırlanmış gibi duran muhteşem görünen ama hiç doğal durmayan ürüne yönelir ki. kesin bunda bir hile/fazlalık var diye arkadakileri kurcalamaz mı. hem zaten iyinin kaprisi de bol olur. donunu sevişmenin hangi safhasında çıkaracağından tutun da, hangi mevsimde hangi stil yatak çarşafları üstünde sevişileceğine, grup sekste kimin kesişim kümesi olması gerektiğinden ön sevişme süresinin uzmanlarca önerilen süresini uygulamaya kadar bitmek bilmeyen bir liste sürülür önünüze. al hamını, elinde olgunlaşsın ki parmağında oynatması da kolay olsun.