ünlü türk erkekler

aralarında pek çok yakışıklı kişi olsa da, bu popülasyonun benim için en büyük sıkıntısı, internette adlarını arattığımda karşıma google görsellerde genelde hiç yarı çıplak,mayolu, seksi pozlarının çıkmaması. oysa durum yabancı ünlülerde hiç de öyle değil. yabancı erkek ünlüler, hele bir de yakışıklı ve güzel vücutluysalar, internet istemediğiniz kadar ister plajda, ister stüdyo ortamlarında çekilmiş bir sürü seksi fotoğrafı ile dolu. sonuçta bu adamlar bir nevi fiziksel görünümlerini satarak para kazanıyorlar, dolayısıyla herhalde bundan normal birşey yok.

gel gelelim ünlü türk erkeklerinin en taşı dahi olsa, böyle resimler bulmak çoğunlukla çok zor, olanlar da çok kötü kalitede.

mesela son dönemlerin en taşlarından birini alalım: burak özçivit.

kendisini arattırıyoruz: https://www.google.com.tr/search?q=burak+%c3%b6z%c3%a7ivit&rlz=1c1chnv_trtr472tr472&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=x&ved=0cacq_auoawovchmi3plfuzn6yaivh7guch0gnq6n&biw=1366&bih=667

görüldüğü üzere bi bok yok.

"burak özçivit vücut" diye arattığımızda: https://www.google.com.tr/search?q=burak+%c3%b6z%c3%a7ivit&rlz=1c1chnv_trtr472tr472&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=x&ved=0cacq_auoawovchmi3plfuzn6yaivh7guch0gnq6n&biw=1366&bih=667#tbm=isch&q=burak+%c3%b6z%c3%a7ivit+v%c3%bccut

hadi gene bir iki poz çıktı paparazziler tarafından hasbel kader çekilmiş ama görüntüler gayet boktan. ama o boktan karelerden görebildiğimiz kadarıyla adamın vücut şahane. e peki bu adam ne diye playgirl'e, tempo'ya aktüel'e, hadi en kötü muscle and fitness türkiye gibi dergilere falan sayfa sayfa poz vermiyor. vallahi satış rekorları kırar. ama nedenini bilmiyoruz. muhafazakar aile yapımız mıdır nedir.

evet bugünkü first world problems bölümümüzün sonuna gelmiş bulunuyoruz, esen kalınız.

ilgilenenler için derdini sikeyim butonu hemen aşağıda sağda.