aslanacifteatanerkekzurafa

Durum: 40 - 0 - 0 - 0 - 08.02.2015 22:22

Puan: 596 - Sözlük Kezbanı

10 yıl önce kayıt oldu. 4.Nesil Yazar.

lgbtt derneğine üye olacak ama ne yapacağını bilmiyor.
  • /
  • 2

eylül cansın'ın intihar etmeden önceki son videosu

tüyler ürpertici video. şok oldum, kitlendim, yazamıyorum...
allah bu kızı bu hale getiren herkesin beyninden ur, vicdanından azap eksik etmez inşallah!

bu arada üstteki entrye anlamadım, biraz açın.

yılbaşı

27 gün sonrasına doğum günüme tekabül eden, senenin ilk günüdür. haz. isa' nin doğum gününden beş gün sonradır.

ayı sözlük sayfa yükleme hızı

ananemin tuvalete gidip gelme hızıyla aynı heralde. baksana bi sayfa 10 dakkada anca yükleniyor.

mühendis sevgiliye söylenecek sözler

ailenizin ünlüleri

yücel diye bi trans erkek var, kadınken erkek oldu evlendi hatta.

ilk eşcinsel deneyim

11 yaşındayken olmuştu. sarı kafanın biriyle apartman boşluğunda sürtünüp durmuştuk öylece. ben aktif rolündeydim, o pasif. aslında çok erkeksi bi tipti ama yalnız kaldığımız vakit "karın olayım" deyip bacaklarını açardı. allah için gideri vardı, ama, hiç öyle sikmeli sokmalı bişeyler yapmadık. "kuşumun" boyunu falan da merak ederdi bu mal... ilahi hatırlar hatırlar gülerim.

gay pride

istanbul' da olanına bende bu yıl katılmak istediğim eylem görünümlü şenlik. bilgisi olan var mı yaw, allah billah aşkına bu ilgilenin şu zürafa kardeşinizle.

ayı sözlük itiraf

bugün beyoğlu' ndaydım. istanbul lgbtt dayanışma derneği diye bi yere gidecektim. gittim, eski püskü bir bina, tepesinde gökkuşağı bayrağı asılı hah dedim geldim. neyse içeri girdim, birde ne olsa beğenirsiniz, orada ayakkabıcılar var ve ayakkabı boyalarının kokusu o kadar kötü ki... birden başım döndü ve midem bulandı, zaten etraf bi acayipti emeneke, yukarıdan inen bir kız mıdır travesti midir çözemediğim biri vardı. insanlık etti de yukarı çıkmama yardımcı oldu. ama benim başım fenaağ! sonra daha yukarı çıkacaktım ama cesaret edemedim, zaten karanlıktı. daha daha sonra dolandım beyoğlu' nda, bir süre sonra derneğin yakınlarında dört beş tane garip tip gördüm. gey idiler. ama varya, gece rüyamda görsem altıma sısardım emeneke. o nasıl bi tip lan! burada fiziki olarak değil, giyiniş ve davranış olarak bahsediyorum, yoksa öbür türlü yaradılanı hoş gördük yaradandan ötürü. emocu saçlar, kulakta şu kulak derisini sündüren, kulak memesine takılan küpeler, yüzde bin çeşit boya, dötte bacakları et döner misali sıkıştırmış daracık bir pantolon. üstelik tek bi tanesi böyle değildi, hepsi öyleydi. zaten tansiyonu 8 lere düşmüş olan bendeniz bu manzarayla karşı karşıya kalınca iyice kötülendim, gözlerim kocaman olmuştu, yüzüm kireç gibi bembeyaz kesildi. eve gidince hemen kendimi yatağa attım zaten, hiçbi şey düşünmeden.
ama yol boyunca düşündüğüm tek bişey varsa o da bu tipler bu dernektemi emeneke, öyleyse vay halime, bunlar beni evire çevire fafeynklerler oldu. tırstım ve bu legebetete derneği işini bir süreliğine daha kenara attım.
gay dediğin kesinlikle böyle olmamalı, her daim farklı gözükmeli ama güzel gözükmeli.
ve şu an sizlerden de yardım bekliyorum canlar. eğer bi lgbt derneği üyesi falan olmuşunuz/olanınız varsa beni bilgilendirsin, çok rica ediyorum...
not: fazla sansürlü entry, biliyorum.


evlilik eşitliği

genelde sadelik kavramından uzak, tüm dünya bizi duysun kaygısı güden evliliklerdir. halbuki diğer evlilikler gibi sıradan bir evliliktir, ama gösteriş budalalığı ve ilgi çekme merakı yüzünden 1000 lerce kanal ve muhabir eşliğinde düzenlenir.
büyük konuşmayayım ama olurda bir gün eşcinsel evlilik yaparsam eş dost dışında kimseyi çağırmam.

özlem özden

bu tarz benim' in maskotu, süleyman demirel üniversitesi kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapmış, uludağ sözlükte blonde mermaid nickiyle yazdığını itiraf etmiş ve 13 aralık 2014 gecesi elenmesiyle beni derinden yaralamış kadındır. ilk gördüğümde gerçekten antipatik geliyordu ama sonradan sever oldum.
nedendir bilmiyorum, elendiğini duyunca ağladım. aslında trollük peşinde olmasa ve azıcık çenesini tutabilseydi çok saf, temiz, art niyetsiz biri olduğu görülürdü.
şans şu ana kadar özlem' in yanında oldu çünkü reyting getiriyordu. reklamlar açısından da oldukça avantajlıydı. ama son hafta yani bu hafta artık jüri tarz olanı seçme kararı aldı. ne de olsa artık yarışmanın sonuna gelmişlerdi ve yarışma öyle ya da böyle izleniyordu. yani özlem kullanıldı, ava çıkarken av oldu.
ama ne olursa olsun ağlamadı, mutsuz olmadı.
bugün verdiği mesajlarda gayet güzeldi. bizlere yani lgbtt' lere bile selam çaktı. ilkokuldan bu yana dışlandığını ve alay edildiğini, ama buna kırılsa bile belli etmediğini söyledi.
bu tarz benim favorilerimden biriydi (ezgi, özlem ve nur). ikisi elendi, biri kaldı ama inşallah bakalım, ezgi kazanır. ama benim gönlüm hep özlem ' den yanaydı.
güle güle güzel ve cins insan, seni hep trollemelerinle hatırlıcaz...

kıvanç tatlıtuğ

gereğinden fazla abartılan eski manken(imsi), yeni oyuncu(msu). evet yakışıklı ama tumblrda orda burda en az bunun birkaç katı daha iyi adamlar var, ondan bana çok büyüleyici gelmiyor. sadece yüzü güzel ama vücut ı ıh.
ayrıca omuzları tuhaf, itici.

mitomani

durmadan yalan söyleme hastalığıdır. bu kişiler genelde yalanları ortaya çıktıkça veya yalan söyledikleri için rezil edildiklerinde daha kritikleşir.

uludağ sözlük

troll sayısı normal yazar sayısından çoktur ve sol frame her daim porno gibidir. seri eksicisi çok olmasada, gammazı boldur ve en küçük hatada sildirtirler. ama çok ilginçtir bağımlılık yapar.

bir erkeğin en güzel yeri

* burun
* göz
* elmacık kemikleri
* boyun
* kol ve bacak
* şey... şey işte. öhöm.

meme ucu

nispeten büyük olanları kaslı bir erkeğin tişörtünde belirirlerse gerçekten ohyyyş tepkisini hak eder. hele bide esmer ve kaslı bir erkekte...

yer yarılsa da içine girsem denilen anlar

akıllı kalvyeyle mesaj yazarken "çekerim" yerine küfür yazmak. ve mesaj atılan kişinin patron olması.
zannediyorum bundan rezili çok azdır.

ayı sözlük

büyük hayallerle, zaten zor geçen hayatıma bir nebze de olsa mutluluk ve gerçek arkadaşlıklar katmak için geldiğim interaktif lgbtt sözlüğüdür. henüz uzun uzun yazıp yeteneklerimi tam anlamıyla gösteremiyorum lâkin alıştıktan sonra güzelce süslerim buraları (süslerim derken bilgilerimle, yanlış anlaşılmasın).

elizabeth bathory

2008 yılında juraj jakubisko yapımı biyografisi çekilen ve asıl adı erzsebet batori olan macar seri katil. aynı zamanda dönemin macar kralından bile zengin olan hanedana mensuptur. 650 kızın kanlarıyla banyo yapmıştır. bazı kaynaklar kan banyosunun tamamen uydurma olduğunu, esasında kızların kanını içtiğini ve yamyamlık yaptığını söyler.
nedendir bilmiyorum ama çok sevdiğim tarihi bir karakterdir.

sakalını seyreltse de öpmelik yer açılsa denilen insanlar

sakalları bebek önlüğü kadar uzun olan bir adama karşı içte oluşan istektir. bencede kuzum kes sen onları azıcık, bak bizler bekliyoruz seni.
mua mua.

anayasada lgbt

umarım gerçek anlamda bir "eşitlik" sağlayabiliriz. her ne kadar inancım düşük olsada, birgün elbet bu millet transeksüeli de, travestiyi de, küfürler ettiği ve aşağıladığı eşcinselliği de kabul edip iş verecekler, yol verecekler, hayat verecekler, size insan olarak bakabilecekler.
ama önce insan olmaları gerek...
  • /
  • 2
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 40

çocuğum eşcinselliği örnek alır korkusu

özellikle küçük yaştaki erkek çocukları olan annelerde iyice tavan yapan korku(msu). hayır o kadar kitap okudun, okullar bitirdin bir kez bile "eşcinsellik kişinin fıtratı gereği olan birşeydir" tarzı bi söyleme denk gelmedin mi acaba.

sonra vay efendim türkiye gelişiyor. b*k gelişiyor!

ünlü eşcinseller

* ünlü italyan ve ressam leonardo da vinci,
* ingiliz yüzücü tom daley,
* ingiliz şarkıcılar george michael ve freddie mercurry,
* dünyaca ünlü amerikalı müzisyen ve şarkıcılar kurt cobain ile lady gaga,
* fransız modacılar thierry mugler, jean paul gaultier, alexis mabille,
* dünya' nın en prestijli markalarından louis vuitton' da yıllarca baş tasarımcı olmuş ve yakışıklılığıyla da ünlenmiş marc jacobs,
* türk yazar sait faik abasıyanık,
* ingiliz yazar oscar wilde,
* genel kültürü ve eğitimiyle aşmış türk terzi ve modacı barbaros şansal,
* japonya' nın ünlü yamaha firması tarafından ses profesörü unvanı verilen türk sanatçı bülent ersoy,
* sanat güneşi zeki müren,
* eurovision 2014 birincisi avusturyalı conchita wurst,
* türk oyuncu ve ünlü lgbtt aktivisti seyhan arman,
* dünya' da edebiyat denince belki herkesin aklına anında gelen
belkide tek isim william sheakspeare,
* alman modacı ve viyana üniversitesi moda profesörü karl lagerfeld ve bir dönem sevgilisi fransız manken baptista giabiconi,
* antik yunan şairi ve "lezbiyen" kelimesinin atası lesbos,
* 1 milyon yahudiyi katletmiş dünya' daki en psikopat ve tehlikeli insanlardan adolf hitler,
* dünya' daki en çok insan öldürme rekoruna sahip, tabikide guinnes rekorlar kitabında yer almış ve aynı zamanda ilk seri katil vakası macar aristokrat erzsebet bátori gibi ve daha sayılamayacak kadar çok isimdir.

ayı sözlük'ün geylerin sözlüğü olması

eşcinseller içinde bile kadınsılığın aşağılanma durumu olduğundan çoğu maskülen takılıyodur.

edit: kesin birşey demedim, sadece tahmin yürüttüm. sonuçta en kötü ihtimal her 10 dating sitesinin 25' inde "feminenler uzak dursun", "no bottom", "kadınsı istemez" diye eşşek* kadar yazan herifleri gören ve kendini yeni yeni tanıyan bir gay, feminen olsa bile söylemek istemez.

bu olayın bir benzeri ekşi sözlük ve donanımhaber gibi yerlerde oluyor. herkes kendini 190 boyunda sarışın mavi gözlü ve balkan göçmeni olarak tanıtıyor. hepsi odtü, boğaziçi ya da özel üniversitede tam burslu okuduğunu söylüyor, diğer kesimlerle alay ediyor. çünkü öyle aşağılama varki oralarda, normal hatta nispeten tipli olsanız bile kısa boylu veya esmer olduğunuzu söylediğiniz vakit üstünüzden ego tatmini yapmaya çalışacak olanlar vardır. üniversite konularını söylemiyorum bile. fıtratımız gereği sahip olduğumuz özellikler oralarda anonim kişiler tarafından aşağılanıyor. ama onların kim olduklarını bilmiyoruz, o ayrı konu...

tabii ayı sözlük böyle bi yer değil, ama herkes bunu anlayamaz ki. kendine başka yerler yüzünden kompleks edinmiş olabilir.

farkında değilsiniz ama internetteki faşizm, hitler faşizmi gibi hatta daha da beter. bunu kimse inkâr edemez. insanları boşu boşuna komplekse sokuyor, ve evet maalesef onlardan biri de benim. bu kadar şey aklımda kaldığına göre.

ibretliğim...

edit 2: birinci editte cevaben karşılık verdiğim entry silinmiş. doğru yazmış. ayrıca ayı sözlük gibi bi yerde de aşağılama olacağını pek düşünmüyorum. ama kompleks haline getiren insanların varolduğunu düşünüyorum.

ayı sözlük sayfa yükleme hızı

ananemin tuvalete gidip gelme hızıyla aynı heralde. baksana bi sayfa 10 dakkada anca yükleniyor.

ayı sözlük itiraf

bugün beyoğlu' ndaydım. istanbul lgbtt dayanışma derneği diye bi yere gidecektim. gittim, eski püskü bir bina, tepesinde gökkuşağı bayrağı asılı hah dedim geldim. neyse içeri girdim, birde ne olsa beğenirsiniz, orada ayakkabıcılar var ve ayakkabı boyalarının kokusu o kadar kötü ki... birden başım döndü ve midem bulandı, zaten etraf bi acayipti emeneke, yukarıdan inen bir kız mıdır travesti midir çözemediğim biri vardı. insanlık etti de yukarı çıkmama yardımcı oldu. ama benim başım fenaağ! sonra daha yukarı çıkacaktım ama cesaret edemedim, zaten karanlıktı. daha daha sonra dolandım beyoğlu' nda, bir süre sonra derneğin yakınlarında dört beş tane garip tip gördüm. gey idiler. ama varya, gece rüyamda görsem altıma sısardım emeneke. o nasıl bi tip lan! burada fiziki olarak değil, giyiniş ve davranış olarak bahsediyorum, yoksa öbür türlü yaradılanı hoş gördük yaradandan ötürü. emocu saçlar, kulakta şu kulak derisini sündüren, kulak memesine takılan küpeler, yüzde bin çeşit boya, dötte bacakları et döner misali sıkıştırmış daracık bir pantolon. üstelik tek bi tanesi böyle değildi, hepsi öyleydi. zaten tansiyonu 8 lere düşmüş olan bendeniz bu manzarayla karşı karşıya kalınca iyice kötülendim, gözlerim kocaman olmuştu, yüzüm kireç gibi bembeyaz kesildi. eve gidince hemen kendimi yatağa attım zaten, hiçbi şey düşünmeden.
ama yol boyunca düşündüğüm tek bişey varsa o da bu tipler bu dernektemi emeneke, öyleyse vay halime, bunlar beni evire çevire fafeynklerler oldu. tırstım ve bu legebetete derneği işini bir süreliğine daha kenara attım.
gay dediğin kesinlikle böyle olmamalı, her daim farklı gözükmeli ama güzel gözükmeli.
ve şu an sizlerden de yardım bekliyorum canlar. eğer bi lgbt derneği üyesi falan olmuşunuz/olanınız varsa beni bilgilendirsin, çok rica ediyorum...
not: fazla sansürlü entry, biliyorum.


ayı sözlük itiraf

bugün beyoğlu' ndaydım. istanbul lgbtt dayanışma derneği diye bi yere gidecektim. gittim, eski püskü bir bina, tepesinde gökkuşağı bayrağı asılı hah dedim geldim. neyse içeri girdim, birde ne olsa beğenirsiniz, orada ayakkabıcılar var ve ayakkabı boyalarının kokusu o kadar kötü ki... birden başım döndü ve midem bulandı, zaten etraf bi acayipti emeneke, yukarıdan inen bir kız mıdır travesti midir çözemediğim biri vardı. insanlık etti de yukarı çıkmama yardımcı oldu. ama benim başım fenaağ! sonra daha yukarı çıkacaktım ama cesaret edemedim, zaten karanlıktı. daha daha sonra dolandım beyoğlu' nda, bir süre sonra derneğin yakınlarında dört beş tane garip tip gördüm. gey idiler. ama varya, gece rüyamda görsem altıma sısardım emeneke. o nasıl bi tip lan! burada fiziki olarak değil, giyiniş ve davranış olarak bahsediyorum, yoksa öbür türlü yaradılanı hoş gördük yaradandan ötürü. emocu saçlar, kulakta şu kulak derisini sündüren, kulak memesine takılan küpeler, yüzde bin çeşit boya, dötte bacakları et döner misali sıkıştırmış daracık bir pantolon. üstelik tek bi tanesi böyle değildi, hepsi öyleydi. zaten tansiyonu 8 lere düşmüş olan bendeniz bu manzarayla karşı karşıya kalınca iyice kötülendim, gözlerim kocaman olmuştu, yüzüm kireç gibi bembeyaz kesildi. eve gidince hemen kendimi yatağa attım zaten, hiçbi şey düşünmeden.
ama yol boyunca düşündüğüm tek bişey varsa o da bu tipler bu dernektemi emeneke, öyleyse vay halime, bunlar beni evire çevire fafeynklerler oldu. tırstım ve bu legebetete derneği işini bir süreliğine daha kenara attım.
gay dediğin kesinlikle böyle olmamalı, her daim farklı gözükmeli ama güzel gözükmeli.
ve şu an sizlerden de yardım bekliyorum canlar. eğer bi lgbt derneği üyesi falan olmuşunuz/olanınız varsa beni bilgilendirsin, çok rica ediyorum...
not: fazla sansürlü entry, biliyorum.


diyarbakırlı erkek çekiciliği

uzun boylu olmaları ve belirgin kemik yapılarından kaynaklanan çekiciliktir.

nedense bana da hoş gelmişlerdir.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.