özlem özden

bu tarz benim yarışmasının aklı başında iyi eğitim almış ancak yayında hastalıklı gibi davranan yarışmacısı. pek çok sponsor da bulan özlem özden, yarışmacı kızları ağlatıp sinir krizine sokan bir isim.

tarzı olmadığı için eleştirilen ancak jürinin desteği ile bir türlü elenemeyen özlem, skandalların yarışmacısı olarak haftalardır programın reyting kaynağı oldu. bu hafta 15 kasımda banttan yayınlanacak gala'da de yine elenemeyecek, onun yerine favori gösterilen nur bozar elenecektir.
ağır psycho ya. kimse kusura bakmasın öyle. zaten yarışmanın büyük kısmının kurgu olduğu belli ama özlem başlı başına bir olay. ilk hafta mickeyli pantolonla gelen naif abla, sonuna kadar elenmesi gerekirken bunu kendisine yediremediğinden haftalardır şovunu oynuyor. öyle ki, televizyon karşısında ben bile sinir oluyorum tutamıyorum kendimi. hani aktif olarak saldırmıyor ama o sahte gülüşü,imalı bakışı ile insanın sinirlerini zorluyor. amacı da o zaten belli. köşeden bi yerden bi şekilde ünlü olmak.

yarışma başladığı sırada vine'a ''ben fenomen olamadım ühü'' diye video ekleyen aynı kişi, öyle bir diş biledi ki sponsorlar bilmemne aldı gidiyor. zaten sayesinde reytingler zıpladığındna her hafta elenmesi gerekirken bile elenmiyor, bu gidişle finale bile çıkar. özetle kendisi tam sınıfta bir köşede oturup fısır fısır kitabını okuyan, çevresindekilerden daha zeki olduğunu ama değerinin anlaşılmadığını düşünen, bir arkadaş grubuna vs ait olamamış tuhaf tip.
bu gece elenmiştir, tüm ötekilere de mesajını vermiştir. sağolsun.
bu tarz benim' in maskotu, süleyman demirel üniversitesi kamu yönetimi alanında yüksek lisans yapmış, uludağ sözlükte blonde mermaid nickiyle yazdığını itiraf etmiş ve 13 aralık 2014 gecesi elenmesiyle beni derinden yaralamış kadındır. ilk gördüğümde gerçekten antipatik geliyordu ama sonradan sever oldum.
nedendir bilmiyorum, elendiğini duyunca ağladım. aslında trollük peşinde olmasa ve azıcık çenesini tutabilseydi çok saf, temiz, art niyetsiz biri olduğu görülürdü.
şans şu ana kadar özlem' in yanında oldu çünkü reyting getiriyordu. reklamlar açısından da oldukça avantajlıydı. ama son hafta yani bu hafta artık jüri tarz olanı seçme kararı aldı. ne de olsa artık yarışmanın sonuna gelmişlerdi ve yarışma öyle ya da böyle izleniyordu. yani özlem kullanıldı, ava çıkarken av oldu.
ama ne olursa olsun ağlamadı, mutsuz olmadı.
bugün verdiği mesajlarda gayet güzeldi. bizlere yani lgbtt' lere bile selam çaktı. ilkokuldan bu yana dışlandığını ve alay edildiğini, ama buna kırılsa bile belli etmediğini söyledi.
bu tarz benim favorilerimden biriydi (ezgi, özlem ve nur). ikisi elendi, biri kaldı ama inşallah bakalım, ezgi kazanır. ama benim gönlüm hep özlem ' den yanaydı.
güle güle güzel ve cins insan, seni hep trollemelerinle hatırlıcaz...

twitter profil resmine hasta oldum. direniyoruz ayol pankartıyla falan. atv de bir yarışma programında da çalışmaya başlamış. negzel.

https://twitter.com/ozlemozum

(bkz: en sevdiğim 3 şarkı)
çok sempatik bi kadın biseksüel bayan olabiler