theyehas

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 25.07.2012 15:45

Puan: 70 - Sözlük Kezbanı

7 yıl önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

homofobi

ikiyüzlü homofobi de vardır.lezbiyen pornosunu ağzının suyu akarak izlerken, gaylerden bahsedildiğinde tüm nefretini kusan, yerin dibine sokmaya çalışan ikiyüzlü homofobik erkekler.

arthur schopenhauer

moda

"moda; insanın, elbisesini etine iliklemesidir." deniyor psikolog videolarının birinde.

ajda pekkan

aranjman şarkıların kraliçesi.1965-1980 yılları arasındaki çalışmaları, sanıyorum kendisini bu kadar sevdiren ve kalıcı kılan çalışmalar olmuştur, zira son dönem şarkıları eskilerin tadını veremiyor.kendisinin, insanın her moduna uygun bir şarkısı muhakkak bulunmaktadır, açıp açıp dinliyoruz efendim.

johnny depp

sürme çektiğim dönemlerde, gelen tepkilere karşı örnek verdiğim yegane insandır.
(bkz: jack sparrow)

zamazingo

lisedeki matematik öğretmenimin en çok kullandığı laflardan biridir.kendisi bile ne anlama geldiğini bilmiyor gibiydi ama ağzına çok yakışıyordu.

taşkışla

güzide okulum, her ne kadar 3400 isimli uzun stüdyosundaki prizlerin büyük kısmı çalışmasa ve zamanla üzerinde oyuntular oluşmuş yer karoları sizi düşürse de (özellikle ikinci kattan aşağı inerken merdiven bitimindeki kısımlar ölümcüldür) zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz burada.ortabahçe, deneyimlenmesi gereken çok özel mekanlardan biridir mesela, cıvıl cıvıl olur ders aralarında, boş yastık bulmak için savaş verirsin falan.özledim.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.