mukavemet

ilk lisans yaptığım bölümde aa almıştım, çift anadaldan okuduğum ikinci lisansta krediler tutmayınca tekrar almak zorunda kalmış; dd alıp, gno
un 2.0 üzerinde olmasından dolayı şartlı geçmiştim.

şehrazad

efsanelerde yaşamış bin bir gece masalları nın anlatıcısı ve pers prensesi hatun.
pers prensi şehriyar karısı tarafından aldatılınca kadınlara öfke ve kin besler. kadınlardan intikam almak ister. bu amaçla hergün bir kadınla evlenip kızla beraber oldukları sabah kızın kellesini vurdurur. vezir kızımız şehrazad babasının tüm itirazlarına rağmen şehriyar ile evlenmeyi kabul eder. evlendikleri gece kız kardeşine veda etmek için müsade ister bu sırada kız kardeşine bir masal anlatır.masalı yattığı yerden dinleyen şehriyar şehrazad'dan kendisine de bir masal anlatmasını ister, o bitince bir masal daha... bu durum binbir gece devam eder. şehrazad şehriyarı masalları ile eğitir, erdemli ve iyi kalpli bir insan olmasını sağlar. nur topu gibi üç oğlan evlat doğurur.

aileyle birlikte tv de eşcinsel içerikli film izlemek

eşcinsel filmleri yayınlanmayan bir ülke de imkansızdır.

survivor

yeni gönüllüler grubunun erkeklerine baktım da demin, sanki gay bardan seçmişler o adamları. sen gel, sen gel, sen gelme ulan ayı

alttaki yazara soracaklarım var

karşılıklı istek olmadan hiçbir şey olmuyor. kimseye yazık etmemek, kırmamak lazım. açık olurum. şimdi üzülür, ertesi gün benden nefret eder, arkamdan kuyumu kazır ama günün birinde ya unutur ya da gülümseyerek hatırlar.

alttaki, yarına ne yemek yapacaksın?

ayı sözlük itiraf

akşamın körü yapılan yürüyüşten, konserden ya da uzun süren demlenmeden sonra yoldaki midyeciye dadanıp karnını doyuran insana hastayım.
bunun yanında ''kokoreç yiyon ama bunu niye yiyemiyon?'' yorumlarına yüzümde hep bir bıkkınlık ifadesiyle ''sana ne'' cevabını vereceğim.
(öncelikle: ikisi aynı şey mi anam? sonralıkla da: bir yarım kokoreç olsa da yesek.)

pkk sempatizanı eşcinsel

her kürtün pkklı olmadığını ya da pkk yı desteklemediğini düşünen, uman biri olarak, anne babası doğu da doğup büyümüş biri olarak ve medyaya hiçbir zaman itibar etmemiş özellikle şu son dönemlerde yandaş gazatelerin sayfasını bile açmayan biri olarak anlayamadığım kişilerdir. ister bilal e anlatır gibi anlat ister salak de geç. biraz sağduyu ve mantığın olsa sayın sempatizan, hukuk okumuş bir adamın elinde silahla dağda bayırda adam öldürerek adalet aramasının yanlış olduğunu, kürtleri haklı oldukları davalarında haksız duruma düşürdüğünü anlardın. pkknın yurtdışı bağlantılarına girmiyorum bile sen zaten herşeyi biliyorsun.

karpuzsever

güzel espri yapan, karpuz kabuğundan yapılan reçel tadında biri olup; sözlükte olsun reelde olsun* sevdiğim bir yazardır.***

recep tayyip erdoğan

dost kazığı

hiç beklenmeyen yönden gelen bu kazığı yiyip, kendine gelip hayal kırıklıklarını da atlattıktan sonra o kazığı kıçından çıkarıp bakınca o dost sanılanın bile o kazık kadar derin bir iz bırakmadığını anlamaya vesile bedel ödetici.

(bkz: çöpe giden insanlar klasörü)

eşcinsel dayanışması