lmfao

ecnebilerin (ki bunlar genelde ingilizce konuşan ecnebiler oluyor) "katıla katıla güldüm", "oha! koptum gülmekten" modundaki ifadelerinden biri.
" laughing my fucking ass off"un kısaltılmışı.

69

an itibarıyla ulaşmış olduğum hoş sayısıdır.

transseksüel

türkçede henüz üzerinde uzlaşılmış bir karşılık bulamayan sözcük. türkiyede bunun yerine genellikle travesti ve transseksüel kelimeleri kullanılır.

(bkz: lgbt)

(bkz: lgbtt)

aşk

* daha önce adını aşk koyduğunuz ama öyle olmadığını sonradan anladığınız ilişkilerinizde karşı taraf için '' inşallah kilo vermez yaa. aman allahım kabus gibi'' diye düşünürken, gerçekten aşık olduğunuzda, sevdiğiniz adam için doktor ''en az 80 kiloya düşmelisin.''* dediğinde o adamla birlikte zayıflaması için spor ve diyet yapmak, yapması için öncü olmak, teşfik etmektir. artık onun ne kilosu, ne kaşı, ne de gözü sizin için önemlidir. kalbi sizindir zaten ve o size yetmelidir.

hippopotomonstrosesquippedaliophobia

açtığım en saçma başlık olup, bir fobi türüdür. başlığı okumaya çalışan arkadaşlardan şimdiden özür diliyorum... * denemeyiniz zor efendim.

uzun kelimelerden korkan kişilerde olan fobidir... arkadaş, nasıl bir mantıktır çözebilmiş değilim adam uzun kelimelerden korkuyor ve hastalık ismi gördüğüm en uzun kelimelerden biri. birisi kalkıp ne tür fobin var diye sorsa adamcağız oracıkta kalpten gidecek...*

nazar

bir derz arası temizleyicisi olup, ev hanımlarının yardımcısı, bekarların kurtarıcı temizlik markasıdır..

(bkz: pazar günü temizlik yapmak)


artı bir tv

bir kurumdan insanlar ayrılabilir, girebilir, çıkabilir... kısacası her türlü durum söz konusu.
beni en çok şaşırtan; kanalın sanki uğur dündar'ınmış gibi lanse edildikten sonra bu hale gelmesi. meğer değilmiş. e neydi o zaman bu kanal?

ayı sözlük mobil

mesaj gonderirken yazar adlari iki kelime olan yazarcanların ikinci kısmını yazmadığı için mesajın iletilememesi.. diğer butonunu zaten unuttuk..

tamagotchi

3 in 1,8 in 1 ,bunları çözene kadar canım çıkmıştı,salaktım biraz,bilgisayarımın olmaması ve ingilizce bilmemem salaklığımı besliyordu,ben de sanal bebeğimi besliyordum,pudingimsi bir şey yerdi hayvan,üzerine de limonata gibi bir şey içerdi,boğazında kalmasındı,en sonunda dayanamaz öldürürdüm ,sanırım zevk alırdım sanal bebeğimi öldürmekten ya da arkasındaki reset tuşuna basmaktan

allah ın hakkı üçtür

benim kuzenim buna örnektir . 2 kere şirket batırdı kendisini daha sabah konuştuk
"abi gene mi şirket açıcaksın ?"
"hee allahın hakkı 3 olum bir daha deniycem"
gibi bir muhabbet çıktı .
(bkz: yenilen pehlivan güreşe doymaz )
(bkz: sikilmiş götün davası olmaz )
(bkz: bir baltaya sap olamamak )
(bkz: önümüzdeki maçlara bakıcaz )

artvin cerattepe direnişi

artvin belediyesi'nin twitter hesabından yayınlanan haberde, "yeşil artvin derneği üyelerinin ankara'da başbakan ahmet davutoğlu ile yaptığı görüşmede, hukuki süreç tamamlanıncaya kadar maden şirketinin faaliyetlerinin durdurulması yönünde karar alındığı belirtildi" deniyor. bir süreliğine faaliyetler durdurulmuş. umarım bir daha da başlatılmaz.