ayı sözlük yazarlarının şu an yaptıkları

browni kahve çikolata sigara kola msn sözlük müzik & party time...

ilk eşcinsel ilişkiden sonra yapılanlar

şimdi çoğunuz inanmayacaksınız ama, o zamanlar hem full aktif, hem inançli bir müslüman olduğum gençlik zamanları.. ee durum böyle olunca ilk koliden sonra yapılan ilk şey de gusül abdesti almak oluyor haliyle.
sonra elemanla yakındaki bir lokantaya gitmiştik. eleman bana iki lahmacun bir ayran ısmarlamıştı. akabinde bir seyyar satıcıdan kerhane tatlısı alıp yemiştik.
o kerhane tatlısı ne enfes bir tatlıydı, ve o günler ne çılgın günlerdi.. hey gidi hey

(bkz: mantiye lahmacun ısmarlamak)
(bkz: kerhane tatlısı)

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

son yenilgimden beri artık hiçkimseyi sevemediğimi duyumsadığım her an. aşkı da geçtim, işin dostluk, evlatlık, kardeşlik, kuzenlik boyutu da yoruyor artık. bencilleşmeye başladım ve bu his içimde peydah olur olmaz başkalarında da mevcut olduğunu anladım. çok kızıyorum onlara. hepsinin yardımıyla meydana getirilmiş bir heykel gibi hissediyorum. ve artık hiçbirini görmek istemiyorum. kendi dünyamda mutlu olmasam, kahkahalarımın doruk noktasında acı bir çığlık atıp hüngür hüngür ağlamaya başlasam, tek başıma yemek yemek -ki en nefret ettiğim şeydir- zorunda kalsam bile istemiyorum onları.

cuma gecesini sözlükte geçiren yazar

aynı zamanda ben de oluyorum! ama zaten ben on gündür her gece buradayım ya! cuma neden olmasın ki?

eşcinsel kasabası

aynı zamanda tüm dünyada gay friendly otellerin ve apartların bulunabileceği bir web sitesi:

http://www.gay-ville.com/

pınar selek

8 mart'ta-iki gün önce- muğla'da yapılan kadınlar günü etkinliğinde "pınar selek onurumuzdur!", "pınar selek için adalet!" yazan pankartlar vardı. gözüm doldu. ne yazık, çok yazık...

erkekleri çekici yapan detaylar

*giyinme şekilleri. kravatlarını bağlamaları, kemerlerini takmaları veya bağcıklarını bağlamaları. büyük ve güçlü elleriyle, o incecik ipleri birbirlerinin arasından geçirmelerini izlemek çok çekici bence.

sonradan gelen edit: hangi zilli beğenmedi lan bunu. özelden gelin hele size seri eksi verecem.

ayı sözlük yazarlarının sevişmek istedikleri yazarlar

tamamı ayı sözlük yazarlarının sevişmek istedikleri edebi yazarlar olacaktı. yok yok ayı sözlükte yazan kardeşlerinize hallenmeyin hemen! bu başlık altında yazılanlar nekrofili sayılmayacak sadece ilgimizi uyandıran yazarları kapsayacaktır. şöyle de düşünebiliriz, onların yaşadıkları yıllarda yaşasaydık? ben başlıyorum:

tolstoy
hemingway

üvey baba fantezisi

bu aralar sıklıkla bu tarzda ayıp videolar izliyorum. neden hoşlandığımı bende bilmiyorum.

günün sözü

sana şarkı yazdım, sabahın beşinde

yakınında yattım, eski bir otelde

bilseydin keşke

bilseydin keşke

eşcinsellik cinsellikten ibarettir

geçmişte böyle düşünürdüm ben. apolitik, cinselliğini göze sokmaya çalışan, kapitalizmin yoz kültürünü besleyen rerörö insanlar olarak düşünürdüm. hatta "tamam anlıyorum eziliyorlar ama cinselliği göze sokmanın ne manası var, biz yapmıyoruz neticede" gibisinden saçma sapan düşüncelere sahiptim. ha bir de "hayır tabii ki de homofobik değilim"'i eklemekten geri de durmuyordum. sonrasında ise gayet homofobik bir zeminde durduğumu farkettim. gezi süreciyle değişti bu fikirlerim. yoz insanlar değildi, öcüleştirdiğim gibi değildi. aksine beraber direniyorduk. başka arkadaşların deneyimleri,anlattıkları yol gösterici oldu. şimdi ise cinselliğini göze sokmaktan ziyade yapılanın bir kimlik mücadelesi olduğunu düşünüyorum. nasıl ki alevi, kürt, sosyalist vs kimliklerimizin mücadelesini veriyorsak, bu mücadeleyi destekliyorsak lgbt+ kimlik mücadelesinin de verilmesi ve desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.