zenne

filme gitmeyen top olsun gibi yaklaşımlarla bir yere varılamayacak bir durumdur. herkesin kendine göre sebepleri vardır ama şunu unutmamakta da fayda vardır; bu filme gitmemek, izlememek bağlı bulunduğun zümreden çok kendini baltalamaktır. sonuçta ankaralı ayıların kendine has bir yaşayışı vardır. belkide sırrı bunda saklıdır. bir başka bakış açısıyla fişlenmemek isteğidir. en basitinden 24 kasım öğretmenler gününde fişleme nedeniyle bir çok kişi bir tepki vermeye cesaret edememektedir. * gerçi aramızda ve toplumda bu fişleyenlere ismail ykdan sıradaki parçayı hediye ediyorum. afiyet olsun.

bimde satılan muhteşem ürünler

cevizli kahvaltılık sosu, pony slaystation 'ın tarifi ile katmeri *, inanılmaz ucuz olan ve fiyat/kalite oranına göre fena sayılmayacak prezervatifi, hemen hemen webcamde donla fotoğraf çeken her erkekte gördüğümüz comfort family boxerları*

yılda 200 film çeken porno yıldızının göt deliği

galiba özlüyorum

içinize düşen bir duygu birikiminin, aşk şarkılarıyla birleşmiş halidir. ağlamalıdır biraz ve sessizdir. galibası yalan bir ön ektir. özlem ta kendisidir aslında.
içine sindirememişliğin duygusal boşluğudur.mora çalar özlemin rengi ve galiba acıdır da biraz.

malefeetlover

oyuncakaylclk

kendisini twitterdan anımsadığım yeni yazarımız. gecikmeli de olsa hoşgelmiş aramıza. sevindim.

(bkz: askk)

kapı

şapkası, bandanası, kolunda fanlarına ithaf ettiği yeni dövmesiyle dikkat çeken ve raflarda yerini alan yeni sinan akçıl albümü.

bir önceki albümde eşcinsel bayrağı deryasını andıran albüm kartonetiyle hatırlanan akçıl bu kez ergen hayranlarının ısrarını kıramamış ve 17'lik delikanlı oluvermiş. akçıl cephesinde yenilik yok form aynı, tınılar aynı; bilindik tat yine replay modunda. kapı'yı dinleyenlerin ortak sorunsalı: "abi bu ismail yk olmuş yea."

1. kapı

2. yatma

3. dev dalga

4.sürüne sürüne

5. telefon

6. bize yazdım

7. yapmacık

8. o sensen

9. senden deliyim

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği şehirler

değirmen

suyunun nerden geldiği hep merak edilir.

lezbiyenim erkek arasın üstümü

otobüste erkek yanına oturmam diyen kadından farkı yoktur.

muahhhh

ezilenlerin dostu emekli dul ve kürdün yılmaz savunucusu. madilik yakışıyor ibneye. seviyoruz kendisini.

deventer kek

500 yıldır hollanda'da üretilen baharatlı kek markası. hafif sert, lezetli, farklı.

terörist denmesine alınan hdp li

yani uzun ya da ciddi yazmaktan ölesiye nefret ediyorum ama bazen saçmalıklar beni istemediğim şeyler yapmaya zorluyor.

ülkece geldiğimiz hale bakın. eskiden terör örgütü sempatizanı denirdi, sonra terör örgütü destekçisi oldu. anlaşılan şimdi direk terörist diyoruz.

kime diyoruz peki, genel olarak mevcut durumda kürt sorunu üzerine farklı düşüncesi olan kişilere.

zira bizim gibi düşünmemek suç diye biliyoruz yanlış anlamadıysam.

pardon ama doğuştan gelen ve yasalar tarafından korunan hakkım dolayısıyla istediğimi düşünürüm.

sen eğer seni adam yerine koyup dinlersem bana güzel güzel anlatarak düşüncemi değiştirmeye çalışabilirsin anca.

yani ben istersem vahabiliğin en doğru islam yorumu olduğunu düşünürüm, ufolara inanırım, uzaylıların aramızda olduğuna inanırım, cennete inanırım, kürt diye bir şey olmadığını düşünürüm, kürtlerin haksız olduğunu düşünürüm ya da kürtlerin haklarının yendiğini, onlara eziyet edildiğini düşünürüm.

bunu düşünmekle de kalmam, kendi kaderlerine karar verme hakları olduğunu düşünürüm, bağımsız olmaları gerektiğini bile düşünebilirim. kimse de buna karışamaz.

bu kadar mı? istersem, halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmeden yasaların bana tanıdığı hak çerçevesinde bu düşüncelerimi yaymaya da çalışabilirim.

hızımı alamazsam, benim gibi düşünen insanlarla bir araya gelmek ve güç birliği yapmak, düşüncelerimi bir üst platforma taşımak için parti de kurabilirim.

senin tek yapabileceğin ise bana oy vermemek olabilir.

bu aşamaya kadar hiçbir yerde bana terörist diyemezsin. iftira olur. hakaret davası açarım. alnını karışlarım.

zaten buraya kadar terörist olunsaydı, ki sen böyle yapmaya devam edersen yakında pratikte olacak, hakim görüş, düşünce, vesaire dışındaki herkese terörist denir cadı avı başlardı.

ha, ne zaman ki ben bu söylediklerimi yaparken yasal çerçevenin dışına çıkarım, insanlara korku, nefret salmaya çalışırım, şiddete başvururum. o zaman gönül rahatlığıyla bana terörist diyebilirsin.

lakin sen söyledin diye terörist olmam. sen kimsin ki? yasalar dedi diye terörist olurum. sen de ona istinaden bana istediğin kadar terörist dersin.

neyse, sıkıldım. buraya kadar özümsersen sonra daha detaylı konuşabiliriz.