ters tarafından kalkmak

güne gözlerinizi homurdanarak açarsınız,neydüğü belirsiz bir sinir,naletlik vardır,
neye çatacağınızı şaşaırırsınız en normal şeyler bile gözünüze batar ve bi anda tartışmaya başlamışsınız en olmadık insanla
yada tabiri caiz ise bokunuzla kavga edersiniz.

seri eksi oy veren ezik

isteyen istediği oyu vermekte özgürdür. hoşuna gitmeyen, beğenmediği entryi eksiler. bu konu seri eksi oy veren ibneyle aynı şey değildir.

seri eksi oy veren ibne ya o kişiyle dalaşmıştır ya da gıcık kapmıştır ha yapacak işi olmadığından da bu işe sarmış da olabilir. genelde çok yazarın online olduğu zamanları tercih eder ve o kişinin entry girmesini bekler.o kişi entry girmezse de bu ibnemiz peşini bırakır mı?
-hayır. hemen esaslı aramadan yazarcanımızın eski entrylerini bulur onları eksilemeye devam eder.*
ama sıkılır yakında.böyle tepki mi olur?gel konuşalım kardeşim anlat derdini.

özellikle sözlükte hak edenler olmasına rağmen hiçbir yazarın şevki kırılmasın diye eksi oy vermeyi uygun görmem en azından bu zamanlar. *

tam emin olmasam da sözlükte sevilmeyen yazarlardan biri olarak benim de bir kardeş peşimi bırakmıyor ama sıkılır yakında o da. beni adam sayıp uğraştığı için ise çok teşekkür ederim. duygulandım amk.
elimden gelse de kendimi eksileyip yardımcı olsam sana...

aids

recep tayyip erdoğan

her zamanki gibi yine mağduru oynamakta ve günde 5 tane miting yaparak çıkan skandalı örtbas etme peşindedir.

çift sayı

2 hariç hiçbirisi asal sayı değildir

argo konuşmak samimiyet göstergesidir

irem dericide de görüleceği üzere geçersiz olan önerme. bir dönem sibel tüzün de böylesi bir tavır takınmaya çalışmıştı ama tutmadı. samimi olmak istiyorsan bazen susmak belki de daha hayırlıdır.

the hunger games

mockingjay part 2'nun ilk trailerı yayınlanmış, "ladies and gentlemen, welcome to the 76th hunger games." diyerek heyecanı arttırmıştır.

http://www.buzzfeed.com/adambvary/hunger...

lgbti temalı filmler