white winee

oooooo eski kullanıcı olduğu dönemde ortalığı birbirine katan, sozluk ömrü tamamlandığında başka bir sözlükte burası ve bizler hakkında pek çok kötü açıklama yapan yine eski hesabına bakıldığında white wine pek çok kişinin sinir katsayısını hoplatmış olan umarım bu huylarını artık bırakmıştır dediğim yazar
ahlak dolu giriler girmesini temenni ederek geri dönüşünün hayırlı olmasını diliyorum.
kendisiyle çarka çıkmak istediğim yazar.dönüşte de taksiciye sakso çekeriz.
kimse kusura bakmasın, ama, boş beleş geyiklerle sol fıreym'de cirit atan troll bozması yazarcıklardan* daha samimi buluyorum kendisini. en azından yazdığı girilerde savunuyor olduğu şeylerin altını üç aşağı beş yukarı dolduruyor.

ahlak konusunda ise söyleyeceğim tek bir şey var:
kimin ahlakı?
hem ahlak ne ayol?
kafam girsin *ahlakın(ız)a.


*isim verip bu troll bozması boş beleş yazarcıkları rencide etmeyeceğim.


ekleme:
nefret, insan halet-i ruhiyesinin, pekâlâ, en elzem hislerinden bir tanesi. ancak bunu yaparken makro düzlemde toptan cinsel bir kimliğe, bir ırka, bir topluma, vs. nefret göstermek pek akil kârı bir iş olmuyor ne yazık ki.

nefret söyleminden kaçınalım,
onun yerine sevişelim.*
eee? eski profil fotosunu koymamış? fotoda tam bir sikici gibi görünüyordu, gerçek hayatta nasıldır bilmiyorum.
geri dönmesine çok sevindim, şiiri bol olsun canım arkadaşım.
(bkz: güzel insan )
sözlükteki en haz etmediğim yazar listesine girmiştir. hoş, kaale alınmadığı için 'ayy bnden nfrt ediyolar yha' diye başlıklar açıp dikkat çekme çabasındadır. uzaktan izliyorum bu çabalarını.
aigai arkadaşımıza yönelik hoş olmayan başlıklar açan yazar. umarım bir daha böyle şeyler yapmaz. itici duruyor, bunu aigai kardeşimizin yüzüne söylemesi daha mantıklı olur.

tüm ilginin kendisi üzerinde olduğu düşüncesine kapılması ise kendisi için çok zor olmalı.
2 yılda 10.000(+) ameliyat yaptığını söyleyen böylece günde yaklaşık 14 operasyon yaparak dünya rekorunu elinde tutan sözlük fenomeni. (bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
sozlugumuzun nihat dogan'i.
tam hoş oy verecek gibi oluyorum. bakıyorum hemen altına yine başka başka konulardaki yaralarından gocunmalıklar fışkırtan editlemeler yapmış, cümlelerin sonunda yine dertli olduğu birine laf sokmaya kalkışmış falan, hoşa giderken elim fikrim değişiveriyor bir anda. yıllar geçti tarzı bi değişemedi...

(bkz: engelli arabası çalınan çocuk)
'' ama toplum buna hazır değil '' in açık ama görece gizli öznesidir. o hep uzağımızda aradığımız toplum tam da içimizde işte; bizi daha ahlaklı, daha cinsellikten uzak ve daha kendi gibi yapmak adına hep iş başında. aslında eşcinseller mevcut takmaları gereken maskeler üstüne birkaç tane daha geçirse belki daha samimiyetsiz ama kesinlikle daha ahlaklı olacaklar ve white winee da dünyadaki görevini tamamlamış olacak.
yazılarını okuduğum ve cok beğendiğim yazar. umarım yazılarının devamı gelir.
dipteyim ben'in favori konusu. birazdan gelip sövecek.
histriyonik bir yapısının olduğunu düşündüğüm yazar.
  • /
  • 2