world map of penis

tüm gaylerin gözü aydın! bilim adamları yemeyip içmeyip bir derdimize daha çare buldu. dünyanın çeşitli ırkları üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda dünya erkeklerinin penis boyları ortalama olarak belirlendi. türkiye orta sıralarda yer alırken bazı güney amerika ve afrika ülkeleri kanırtma sinyali verdi. göz atmak isteyenler aşağıdaki linkten hayallere dalabilir...

https://www.someecards.com/love/confessi...
tatil planımı yaparken başvurduğum ana kaynaklardan '' sadece'' biri.
"tabi benimkini daha ölçmediler, o yüzden normal boyutlarda" diyen bir genç daha çıkmamış. şaşırtıcı.
haritada türkiyenin rengi, her ne kadar hayallerle yasayan bazi ibneler'i hayal kirikligina ugratsa da, güneydogu asya ülkelerinin, hindistandan doguya dogru gidildikçe giderek kizaran "yüz kizartici" rengini gördükten sonra, bünyelere bir nevi soguk su serpmistir.

(bkz: beterin beteri var)
(bkz: better'in better'i var)
nedendir bilinmez ama gri bölgeler hakkında bi bilgi paylasmamıslar... sen o kadar ülke gez elinde mezurenle,oralara gitme! hadi kazakistan ok ama suudi arabistan!

muck!
ya bu zihin açıcı haritayı ve başlığı ben paylaştım ok! fakat aklıma şöyle bir soru takılıyor: anglo-sakson diyarı abd'de zik boyu nasil dusuk cikar? bugüne kadar düşük boylu bir amerikali büllüğü hiç görmedim.görene,duyana da rastlamadım.yok yok kesin abd'deki asyalı nüfusu bu oranı düşürdü...nasıl olur yaw?