yazarların çirkefleşmesi

yazılan bazı başlıklarda, "yazarlarımız" üstlerine birşeyleri alarak/alınarak yazıyı yazan yazara saldırmakta.

syn yazarlar; sorun olarak gördüğünüz başlıkları rahatsiz edecek boyut ta görmekteyseniz, öncelikle bunu yazan yazara bir mesaj atın rahatsızlığınızı dile getirin gereken değişikliği yapar.
şayet yapmaz ise "adminlerimiz" var onlara ulaşın sorununuzu dile getirin.
başlıklarda ! lütfen laf sokarcasına entry ler yazmayın.
şayet böyle olacaksa oy birliği yapın sözlük forum sitesine çevrilsin.
kesinlikle hem fikir olduğum bir konudur. bunun için ispiyon et butonunu kullanmamız gerekmektedir. hatta bu konuyla ilgili olarak birkaç kişiden oluşan bir karar mercisininde olmasını talep etmekteyim. ancak böyle sözlüğün karakterini koruyabileceğimizi düşünüyorum.
zaman zaman gözlenendir. öncelikle doğru iletişimi kurmayı denememiz gerekir. sonrasında alınganlıklarımızı da yenmemiz çok önemli. sözlükte problemli entryleri ispitleyebilir, bana veya moderatör arkadaşlara bildirebilirsiniz. bunun dışında mesajla rahatsız edenler olduğunda da bana ulaşabilirsiniz. başlık değişimi konularında da yardımcı oluruz, ilaveten başlığa bu konuda entry girmeye gerek yok, gözden kaçabiliyor. sorunları ve sorunluları birlikte çözelim efenim. sizlere bir mesaj kadar yakınız.
hamam zirvesinde saç baş yolma fantezilerini yerine getirme imkanı sunulacağından dolayı acele edilmemesi gereken durum.
oluşması halinde ne yapılması gerektiğini bilmediğim bir durum.
engel butonuna basılmak sureti ile bertaraf edilebilecek gereksiz bir durumdur.
ben mesela. öyle böyle değil, çirkefin tekiyim. bilenler bilir. tam pisliğim. *
yazarların çiftleşmesi diye okudum. bir yirmi saniye kadar entrylere anlam veremedim neden çiftleşenleri şikayet edeceğiz diye.