yılbaşı gecesi

yılbaşı gecesi, disney+'ta yayımlanacak olan bir gülse birsel yapımı türk komedi filmidir. filmin oyuncu kadrosunda gülse birsel, irem sak, boran kuzum, büşra pekin, cengiz bozkurt, alina boz ve şebnem bozoklu gibi oyuncular yer almaktadır.


bakalım nasıl olacak
irem sak tesettüre mi girmiş ben mi öyle anladım?
yarım bıraktım mecburen komedi filmlerinde aşırı bir özensizlik var genel olarak zaten. cengiz bozkurt u aynı tipte görmekten bıktım.kopukluklar var belki biraz daha kısa bir film olsa daha iyi olacak. boran kuzum un kıro rolü cringe. ailenin kızı da 13 yaşında kafayı challenge larla bozmuş gibi . bi olmamışlık bi karikaturizelik.

beğenemedim
okuduğum yorumların %75' i filmi başarısız bulmuş. hayal kırıklığı gibi gözüküyor, yılbaşı akşamına başka program yapmak şart oldu.
yılbaşı gecesi izleyecek film arıyorsanız "in search of a midnight kiss" i tavsiye ederim.
ne günlere kaldık allahım. yaşlandım sanırım, artık kimse yılbaşı gecelerinde bana zürihe, parise kaçırayım seni demiyor. mesaj kutum boş, yıllar önce tanıştığım sugar daddym bana sağlık tavsiyelerinde bulunup bitki çayları öneriyor. bazı kaltak arkadaşlarıma göre de göbek yapıp üstüne kel oluyormuşum. ayı severler mutlu ama ben değilim. artık nasibimi tekyönde arayacağım sanırım.

göbek atan adamla kadıköy sokaklarında sürteceğiz görünüyor. oturup kuruyalım mı ayol, sabahlara kadar politika, kültür, dedikodu ve eğlence... bir de 60. yaşımızı hangi cruising gemisinde geçireceğimizi konuşacağız.

bu bir yardım çığlığı entrisidir. genç arkadaşlar elimden tutup yolun karşısındaki mecra mekanına götürüp benimle eğlenirlerse sugar daddyleri olacağım.
ben hayatımdan memnunum valla. en azından ezik gibi yılbaşını evde geçirmicem. her sene olduğu gibi tek yönde tek başıma deli gibi göbek atıcam. ve 10 dan geriye sayarken saat tam 12 de tek yönde kiminle öpüşeceğimi bilmemenin gizemi beni heyecanlandırıyor ^_^
geçen sene izmir'e ekim ayında gelmiştim. 2022 ye girerken çalışmıştım. güya o gün sağolsunlar 8 kapatmışlardı işyerini. saat 11 de varabilmiştim yurda. yurttaki herkes zaten yapmışlardı planlar projeler beni mi bekleyeceklerdi haklı olarak. tekelden 3 bira alıp hasan ağa parkına gitmiştim. daha geleli 2 ay olmuştu. burada ne yapıyodum,kimseyi tanımıyorum etmiyorum,bir anlık deli cesareti ile geldim,bütün ailemi karşıma aldım,başarılı olacak mıyım diye dayanamayıp ağlayarak girmiştim yeni yıla. bu sene öyle olmadı ama. çok güzel insanlar ile tanıştım. mezun oldum. kendi ayaklarımın üstünde durabileceğimi fark ettim. bazen sadece keşke daha erkenden böyle kararlar alabilseydim diyorum ama artık geçmişe takılı kalarak yaşamanın ne kadar yorucu ve üzücü olduğunu çok iyi anlıyorum. sadece bazen pandemi döneminde tanıdığım o güzel insanlarla bağım hiç kopmasaydı üzüntüsü var içimde. şu an burada olmamım sebebi olan onlardı çünkü. çok hata yaptım o zamanlar,üzdüm,kırdım. keşke böyle olmasaydı. keşke öyle olmasaydım açıkcası. çok uzattım galiba kusura bakmayın. umarım yeni yıl ülkemiz için de hepimiz için de güzel olur. herkese mutlu yıllar...