yorgun pipi

yeni ayı sözlük yazarı mı yoksa çaylak yazar mıdır çözemedim ama pipisi yorgun styaladır. hoş gelmiştir o yorgun pipiyle kimbilir nerlerden katılıyor servera.
kendisini çükmenistan başbakanı ilan ediyorum.
ayı sözlük basketbol zirvesine katılmış yazarların pipisidir deyip kafalarda " naptılar lan bunlar orada" diye soru işaretleri bırakmak istediğim başlıktır.*
efednim sözlüğe girer girmez profil, rol, şehir, resim vesairesini kendi başlık altına hemen yazması gerektiğini bilmeyen yazardır. artık öğrenmiş oldu. bekliyoruz.
daha entry girmeden sözlükte büyük yankı uyandıran yazar adayının başlığıdır. *
nihayet yazardır. hoşgelmiştir.

(bkz: askk)
sıcak karşılaması için medyum fettish e, namussuz karşılaması için max blum a, kıskanç karşılaması için tra jedi a, ve torpilli karşılaması için dark bear a teşekkür eden yazardır.
aramıza hoş geldin dediğim, kalemi keyifli sözlük kişisidir. *
yazdıkları futbol ile eşdeğer tutulduğunda; fenerbahçe'de oynasaydı şu anda real madrid'den bile transfer teklifi almıştı.

(bkz: wonderkid)
(bkz:#47549) nolu entrysiyle kolayı püskürtmeme sebep olmuş yazardır.*
içinden geçeni zort diye yazıyor takibindeyiz.
ateşli bir mac kullanıcısıdır kendileri. pc kullanıcılarını ezme hakkına sahip olduğunu düşünen, online olmadan bana mesaj gönderebilen; bu sebeple de şahsımı korkutan kullanıcıdır. aman nesinden korkuyorsam adından belli işte; hiçbişeycik olmaz evelallah bundan...
entrylerindeki yazım uslubunu beğendiğim, keyifle takip ettiğim yazar.
ciddi ciddi takip ettiğim yazardır. entrylerini okurken keyif almamak mümkün değil. çoğu zaman imleci hoşa getirip öyle okuyorum. entrynin yarısında tıklıyorum zaten.
sivri zekasını günlük hayatta nakit olarak kullanabiliyordur diye umardığım yazar.
beni hairflip videosuyla yerlere yatıran yazardır.
(bkz:#60578) nolu entrysiyle ibretlik bir paylaşımda bulunmuştur. *
çok güldüğüm nick.hatta bayıldım!
bilirim. hele de "çüküdüşük" adlı bir lakap taşıyorsam. bu da başka bir versiyonu tabisi.
  • /
  • 2