zeyid aslan

kendisini meclis bahçesinde uyurken fotoğraflayan gazetecilere kızan ve bir grup kadın gazeteciye 'ben sizin bacak aranızı yayınlasam' diyen milletvekili. kendisi daha önce de meclis genel kurulunda bir başka milletvekiline küfretmiş ve partisi tarafından disipline sevk edilmesine gerek olmadığına karar verilmişti.

yalnız benim anlayamadığım meclis bahçesinde uyurken görüntülenmesine neden bu kadar sinirlendiğidir. oturum sırasında ya da grup konuşmasında uyuklasa ve görüntülense sinirlenmesini imaj kaygısına bağlarım ama boş bir vakitte kestiryor olmasına neden sinirlenmiş çözemedim. kim bilir belki de vekil olduğundan kendisini sıradan bir insan hali içerisinde gösterilmesine sinirlenmiştir. anlaşılan beyimiz vekillik ile paşalığı karıştırmış. ondan sonra vay efendim millet iradesine saygı gösterin...
mecliste küfürleriyle bilinen akp tokat milletvekili. kamer genç'e "senin ananı sikerim" demişliği olan herifin en son bugün bütçe görüşmelerinde muharrem ince ye "senin kıçını sikerim" şeklinde küfürleriyle yine gündeme gelmiştir.