3 mayıs 2015 trans kadın saldırıları

şişli, kocaeli ve izmir"de bir günde yaşanan trans kadın saldırıları.

şişli'de yaşanan olayda homofobik 2 suriyeli tarafından gülşen adlı kadın şişlenmiş ve defalarca bıçaklanmış hatta bugün bunla ilgili basın açıklaması vardı. görüntüler o derece feci ki insan isyan ediyor.

izmir ve kocaeli'de sırtından bıçaklanan ve silahla yaralama var. şişleme ve sırttan bıçaklama nedir, bu kadar kalleşçe kancıkça davranıp ortalıkta rahat rahat gezmek nasıl bir mantık nasıl bir vicdan.
haber ajansları yine 3 maymunu oynayacak, devlet yetkilileri yine 3 maymunu oynayacak. bazıları da "dünya 3 pislikten kurtulmuş" diye kıçlarına kına bile yakabilirler. lanet olsun transfobinize, homofobinize.

(bkz: trans cinayetleri politiktir)
istanbulda vahşice saldırıya uğramış ve şu sıralar ağır kan kaybettiği sırada çekilmiş videosu dolanan gülşen adlı trans kadının kan donduran vahşeti. homofobik 2 suriyelinin bu saldırıyı yaptığı iddia edilmektedir. şu an durumunun kontrol altında olduğu bilgileri gelmektedir. lgbti örgütleri şişli etfal hastanesinde bekleyişini sürdürmektedir. bu bekleyiş sürerken bir başka yaralı trans kadının hastaneye getirildiği bilgisi dolanmaktadır. dahası gebzede de trans bireylere ait bir evin kurşunlandığı haberi ile kapkara bir lgbti gününe başladık.

(bkz: translara yönelik bitmek bilmeyen saldırılar)


ilgili haber: http://vehaber.org/haber/6778/trans-bire...

ilgili video: (dikkat sansürsüz görüntüler yer almaktadır. fazlasıyla sarsıcı) http://www.facebook.com/video.php?v=8619...