adele

hello! hello! hergun sabah aksam dinleyen arkadasim yuzunden erken sogudugum sarkinin sahibi! bu detayi bir kenara koyarsak, inanilmaz basarili bir muzisyendir kendisi... pornosu var bunun diye amerikali arkadaslarimi kekledigim ve sok olmus suratlarinin eglencesini uzun sure yasadigimdan yeri cok ayridir bende...
hello parçasının lgbti konusu içeren klibi hoş olmuş.
"sesimin bozulup bozulmaması umrumda değil, sigara içmekten vazgeçmem" diyerek sigara sorularını kesin ve net sonlandıran, ayrıca kalabalıkların önünde şarkı söylemekten "hala" çok utandığı için hareket edemediğini ifade etmiş, son yüzyılların en dikkat çekici vokallerinden biri. pervasız ve kariyerinin zirvesinde sevgilisi için müziği bıraktığını açıklayan, sonra geri dönen, kendi istediği gibi yaşayan özgür ruh aynı zamanda.
kendisine dört yıl önce beslediğim hayranlık ve sempatiyi şu an beslemediğim şarkıcı. bilmiyorum o zamanlar daha samimi geliyordu bana herhalde, tombiş tombiş gülüyordu ne güzel.
ilk iki albümündeki şarkıların çoğunu ezbere biliyorum. bir yerde duyduğumda istemsizce eşlik ediyorum.
bağıra çağıra abartılması, tepelere çıkartılması gereken kadın.
(bkz: melek)
yeni albümünün 60 (yazıyla altmış) liraya satılmasını insafsız bulduğum, güzel şarkılar çıkaran, son zamanlarda ahmet kaya'nın bir şarkısını yorumlamasıyla(!) gündeme gelen huysuz ve tatlı kadın.
inek memeli bu kadını sevmiyorum.şarkıları ve kendisi aşırı abartılıyor.bir amy değil ve asla olamayacak.hatta bazen adele lobisinin amy bacımın terki diyar etmesin de parmağı olduğunu düşünüyorumo.bayık sesiyle resmen ingilizce söyleyen ceylan gibi geliyor bana. skyfall harici her hangi bir yeteneği yok.evet sevgili dünya vatandaşları bu kadın pr ve reklamın nelere kadir olduğunu bize göseriyor.
* *
abi acılara tutunmak'ı adele'den dinleyeceksin
son albümü 25'in içindeki hello şarkısının bu denli abartıldığı günlerde albümün içinde gizli; sizi işte tam buradan vuracağım; hatıralarınızdan, çocukluğunuzdan, pişmanlıklarınızdan, keşkelerinizden dediği bir şarkı vardır adelein. yoksa siz daha dinlemediniz mi millions years ago şarkısını? * *
james corden'ın talk-show programındaki eğlenceli araba yolculuğu performansından sonra kendisine bir kez daha aşık olunası, şirinlik abidesi.

tablo gibi pırıl pırıl parıldadığı bir kapakla vogue'a kapak olmuş kendileri.

http://www.buzzfeed.com/kristinharris/ad...
paragöz karı !. hiçbir şarkısı spotify da yok.var da 1 ya da 2 tane falan . tamam anladık sesin harika. şarkıların harika. grammy ödülün var. gelmiş geçmiş en iyi kadın ses sanatçıları arasında ilk 10 dasın hatta . ama bu kadar paragöz olma. bir keresinde senin hakkında türk kökenli olduğuna dair bir haber çıkmıştı. nasıl kanım ısındı sana. en son da orlando katliamında hayatını kaybedenler için hello şarkısını konserinde ağlamaklı bir sesle hediye ettin. tamam seni seviyorum ama en azından şu 25 ismindeki albümünü 60 tl ye satma .
ses tanrıçası.. düşünün ki ateistim*
önümüzdeki 10 yıl müzik yapmayacağını açıklamış. teoman'ın müziği bırakmasına benzemez umarım.
  • /
  • 4