adele

feriştahın fentezilerinin odak noktası olan vücut bölümü.
sesine nazar değmiştir bugünlerde. ameliyat falan bir uğursuz haller var başında bu aralar. geçmiş olsun. ses adelelerine guvvet.
çok güçlü bir ses, muhteşem tatlı bir sanatçı. set fire to the rain, parçasıyla dünyamı altüst eden kişi. kanser dedikoduları gündemde olan kişi.
en sevdiğim yorumculardan biridir. amy winehouse*un açtığı yoldan ilerleyen, nadide güzel seslerden biridir. malesef bu sene yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle bütün konserlerini iptal etmiştir.* şu an amerikada ses telleri ile ilgili tedavisinin sürdüğüne dair haberlerde yer almaktadır. yaptığı açıklamalarda ses telleri ile ilgili problemin zaman içerisinde daha büyük problemlere yol açmaması adına şu anda tedavi olduğunu söylemiştir. 3. solo albümünü tamamlamak için gün saymaktadır. tabi bizde merakla dinlemeyi beklemekteyiz. allah şifa versin... çınlasın yer gök o nameleriyle.
hometown glory
stüdyo kayıtlarında enstrümental*in çok baskın olduğunu düşündüğüm bu yüzden de live kayıtlarını dinlemeyi tercih ettiğim,kendi deyimiyle göz için değil kulak için müzik yapan ingiliz genç şarkıcı.
dont you remember şarkısı bu ara popüler bende. <br> <br>
"set fire to the rain" in nefesimi kesen bir canlı performansıdır; <br> <br>http://ayisozluk.com/lnk/a574e7
"set fire to the rain" ile kendilerine iyiden iyiye hayran olduğum müthiş yetenektir.
1988 doğumlu olmasına rağmen en büyük teyzemden bile yaşlı görünmeyi nasıl başarıyor acaba diye merak ediyorum ben.
kesinlikle kötü bir ses ya da her hangi bir şey değil,sadece sinir olduğum nokta bu tarz müzik yapan şarkıcıların hepsinin amy winehouse ın sayesinde piyasada olmuş olması, piyasa da şu an onların borusunun ötmesi tuhaf geliyor. saçmalıyorsam üç kere mesaj atıp kaçın.*
"kas" sözcüğünün karşılığı olan "adale" kelimesinin halk dilinde yamultulmuş karşılığı... "adeleli erkek"
geçirdiği ağır ameliyat sonrası, ilk grammy ödül töreninde sahne almış hanım kızımızdır. sevgilisine daha fazla zaman ayırmak için müziğe 4-5 yıl ara verdiğini açıklamıştır.*
bilmiyorum neden, her seferinde ağlatıyor beni. kafamın içinde dönüyor. ruhum zayıfladı belki de
1988 doğumlu hanımhanımcık son yılların en müthiş sesli bayan vokali dikkat çekmek ve tanınmak için donla şarkı söylemeye gerek olmadığını, sesin gerçekten iyi ise zaten zirveye çıkacağını gözlü gözsüz herkese göztermiştir... rolling in the deep, set fire to the rain şarkıları beni benden alır.
yılmaz erdoğanın feriştahının edele diye bahsettiği yığın.
cengiz kurtuğlu fanı kuzenimin bile facebookta benim duvarıma yollayıp dinle bak çok güzel dediği son zamanların belki de en çıkıştaki bayan vokali.
  • /
  • 4