adele

feriştahın fentezilerinin odak noktası olan vücut bölümü.
bu nasıl güzel ses, bu nasıl tatlılık, bu nasıl kabiliyet, bu nasıl hissiyat. tanrının bence son zamanlarda müzik adına gönderdiği son mucizelerden. yaşının çok çok üstünde işler ortaya çıkartıyor bence. helal olsun be ablacım!
sesine nazar değmiştir bugünlerde. ameliyat falan bir uğursuz haller var başında bu aralar. geçmiş olsun. ses adelelerine guvvet.
çok güçlü bir ses, muhteşem tatlı bir sanatçı. set fire to the rain, parçasıyla dünyamı altüst eden kişi. kanser dedikoduları gündemde olan kişi.
en sevdiğim yorumculardan biridir. amy winehouse*un açtığı yoldan ilerleyen, nadide güzel seslerden biridir. malesef bu sene yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle bütün konserlerini iptal etmiştir.* şu an amerikada ses telleri ile ilgili tedavisinin sürdüğüne dair haberlerde yer almaktadır. yaptığı açıklamalarda ses telleri ile ilgili problemin zaman içerisinde daha büyük problemlere yol açmaması adına şu anda tedavi olduğunu söylemiştir. 3. solo albümünü tamamlamak için gün saymaktadır. tabi bizde merakla dinlemeyi beklemekteyiz. allah şifa versin... çınlasın yer gök o nameleriyle.
hometown glory
google da en fazla aranan 7. isim olmuştur 2011 yılında.
stüdyo kayıtlarında enstrümental*in çok baskın olduğunu düşündüğüm bu yüzden de live kayıtlarını dinlemeyi tercih ettiğim,kendi deyimiyle göz için değil kulak için müzik yapan ingiliz genç şarkıcı.
haberler doğruysa 2012 eurovisionunda baküde ingiltereyi temsil edecektir...
eğer haberler doğruysa bu yıl eurovision da temsil edecekse ingiltereyi sayısız sms atacağım sanatçıdır.
eğer haberler doğruysa eurovision 2012 de ingiltere adına yarışması beklenen şarkıcıdır. sırf bu sebepten ingiltereye 10 kere oy atabileceği yarışmacıdır. malum bir telefondan 10 kez sms atılabilinmektedir. ama eş dosttanda atarım derse e bilemem artık gelir bena gülşenden <br>kaynak: ayimiyim neyim acaba
dont you remember şarkısı bu ara popüler bende. <br> <br>
"set fire to the rain" in nefesimi kesen bir canlı performansıdır; <br> <br>http://ayisozluk.com/lnk/a574e7
"set fire to the rain" ile kendilerine iyiden iyiye hayran olduğum müthiş yetenektir.
54. grammy ödüllerinde aday olduğu 6 kategoride de ödülleri götüren harika sesli sanatçı.
1988 doğumlu olmasına rağmen en büyük teyzemden bile yaşlı görünmeyi nasıl başarıyor acaba diye merak ediyorum ben.
benden 11 yaş küçük olup yanımda annem gibi duran güzel sesli grammy fatihi ingiliz asıllı hanımabla.
  • /
  • 4