adnan oktar

fotoğraflarına bakarsanız günden güne italyan mafya babasına dönüştüğünü göreceksiniz. nedir bu adnan hoca dönemlerinde bildiğiniz cübbeli ahmet gibi dolaşıyordu. şimdi ise durum malum.
kimler kimler içeri alındı ama bu adama dokunan yok. çünkü ne kadar eleştri alsa da herkes halinden memnun bence. sempatik bir magazin figürü olarak kitleler üzerinde afyon etkisi yaratıyor. yakışıklı oğlanların çıktığı yayınlarını ben de kaçırmıyorum.*
diyanet işleri başkanı ali erbaş, "tamamen akli dengesi bozulmuş" şeklinde değerlenmişti adnan hocayı. haklı olabilir, bilemedim.

adnan hoca da cevabı şöyle yapıştırmış.

"kerhanelerden, kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? gıkın çıkmıyor hoca efendi"

http://www.mynet.com/haber/guncel/adnan-...
miyavcıkları ile birlikte^^

rtük'ten denetleme kararı çıkmasından dolayı çok rahatsız. "homoseksüel lobisi beni kıskanıyor" demiş kendisi. kedicileri artık programlarında olmayacakmış.

https://www.birgun.net/haber-detay/adnan...
bildiğin eşcinselliğin testini bulmuşlar ama farkında değiller.*
arkadaşının gay olup olmadığını karşısında striptiz yaparak test eden kim kardashian da bunlardan görmüş olsa gerek a9 izliyorsa.
https://www.superhaber.tv/adnan-oktar-ci...

cinsel istismar saldırılarını nasıl organize olarak gerçekleştirdiği hakkında açılan davadaki avukatlardan biri çizgi roman haline getirip mahkeme dosyasına sunmuştur.

yukarıdaki linkten çizgi roman okunabilir. tavsiye ederim. yani kadınları insanlıktan çıkarmış adeta robotlara dönüştürmüşler.

yani o kadar çarpık ki yasananlar ve cizimlerle o kadar iyi anlatilmis ki manipulasyonlar bence okuyanlar artmalı

her ne kadar 18 yaşında reşit olsa da kişi belli bir düzeye gelene kadar tecrübesizlik ve ozguvensizlik nedeniyle bir çok tehlike genç yetişkinleri beklemekte
  • /
  • 2