adnan oktar

din filan adı altında hatun götürme eyleminin öznesi, program boyunca kızlara yazar da yazar. "kedi canını senin" sözünü literatüre kazandırmıştır.
-son zamanlarda denk geldiğim her programında istisnasız club müziğini çevresindeki kadınlara dinletmek suretiyle,hmm çok güzel bak bu daha güzel deyip garip dans figürleriyle müslüman alemine ışık olmaya çabalayan değişik kimse.
o değil de bir programında rammstein ın pussy şarkısıyla mest olmuştur.**

-kafayı darwin ile bozmuş,evrimi küfür sayan ve çürütmek için bir çok kitap yazmış* kendini din alimi sanan kişi.pek çok ünlü,zengin vs. kimsenin kendisinin müridi olduğu dedikodularının sayısı oldukça fazladır.
küçükken topu, charles darwin amcanin duvar ustasi olarak çalistigi insaatin bahçesine kaçmis diye duydum. sanirim ingiliz bulvar gazetelerinin bok atmasi.
cemaat lideri bir amca. inşallah ve maşallah ile yürütülen bir program da yapmaktadır. cemaate mensup olan hatunların kaşları da hepsi bir örnektir.

(bkz: inan müslümansan)
programını hiç izlemedim ama videolarına baktığımda 1 saatlik videoda neredeyse 45 dakika inşallah ve maaşallahla geçiyor. zamanı kullanmak böyle birşey olsa gerek. böylelerini görünce zekeriya beyazı özlememek elde değil.
https://www.superhaber.tv/adnan-oktar-ci...

cinsel istismar saldırılarını nasıl organize olarak gerçekleştirdiği hakkında açılan davadaki avukatlardan biri çizgi roman haline getirip mahkeme dosyasına sunmuştur.

yukarıdaki linkten çizgi roman okunabilir. tavsiye ederim. yani kadınları insanlıktan çıkarmış adeta robotlara dönüştürmüşler.

yani o kadar çarpık ki yasananlar ve cizimlerle o kadar iyi anlatilmis ki manipulasyonlar bence okuyanlar artmalı

her ne kadar 18 yaşında reşit olsa da kişi belli bir düzeye gelene kadar tecrübesizlik ve ozguvensizlik nedeniyle bir çok tehlike genç yetişkinleri beklemekte
anneme kalirsa uzayli olan sahsiyet.
anlatayim efendim. merhum peder'den kalma bir aliskanlik olarak annem ulusal kanal ya da halk tv izliyor genelde. 24 saat izlesin bikmaz, o kadar yani. ama dogru ama yanlis naturel bir muhalif kimlik edinmis kendine bu sekilde. son zamanlarda benim de biraz tesvikimle, imc tv de eklendi menüsüne. herhangi bir dizi, film yada baska bir sey açinca huysuzlaniyor. ya ona tercüme etmeliyim, kim kiminle nerede ne yapiyor diye, ya da onun kanallarina dönüs yapmaliyim. yani kesinlikle bir dizi annesi ya da magazin annesi degil. zaten magazin programi olunca hemen, " ne anliyorsun bu soytarilardan" diye firça atiyor.

geçenlerde bir bilim kurgu film izliyordum. annem de oturdugu koltuktan bazen uyuklayarak mecburen bakiyor öyle. bir ara reklam girdi. bende reklam arasinda zap yapayim, ne var ne yok diye bir bakayim derken, adnan hoca'nin ve onun muhtesem haremini sergiledigi programina rastladim. enteresan geyikler dönüyordu ve biraz takildim. bir ara annem, " daha bitmedi mi senin bu uzaylilarin?" diye sordu. "yok anne bunlar uzaylilar degil. bu adnan hoca" diyince tersledi beni. " ne hocasi, böyle hoca mi olur, baksana tiplerine, giyimlerine kusamlarina.. hepsi uzayli bunlarin. açmadin ki bir haber izleyelim" diyerek son noktayi koydu.

mehdi'nin özelliklerini sakalındaki kıl sayısına ve gözlerinin biçimine kadar hadislerden araştırıp söyleyen, ve ne ilginçtir ki bu tarif kendisine çok benzeyen (?) güzide insan. hatta diyaloglardan biri şöyleydi;

+hocam siz mehdiyi tarif ettiğinizde aklıma direk siz geliyorsunuz, siz mehdisiniz sanırım inanıyorum ben.
-haşa ben mehdi değilim. zaten mehdi asla mehdiyim de demez(!)

videolardan hatırladığım mehdi tarifi;

+bir sanduka içerisinde küffarı alt edecek ...(sayıyı hatırlamıyorum) tane kitabı olacak, kitaplarının üzerinde altından mühr-ü muhammed olacak. "bizim kitaplarımızın sayısı da ne ilginçtir ki ...tane, ve islam dünyasında yazılan bu kitaplardan sadece benimkinde altın rengi mühr-ü muhammed var" demişti.
+sakalı çenesine doğru gürleşecek, yanaklarında ince favorilerinden bir çizgi halinde inecek
+geniş omuzlu, heybetli olacak
+sesi insanı etkileyecek, gözleri hafif çekik ve kaşları kalın olacak, keskin olacak
vs
vs
vs .....

ha bir de mehdi'nin istanbul'dan çıkacağını iddia ediyordu. benim okuduğum kitaplarda şam'daki ak minare işaret ediliyordu. orası müsait falan değildi, iniş pistini değiştirdi herhalde...
bildiğin eşcinselliğin testini bulmuşlar ama farkında değiller.*
arkadaşının gay olup olmadığını karşısında striptiz yaparak test eden kim kardashian da bunlardan görmüş olsa gerek a9 izliyorsa.