aft

stres, beslenme bozukluğu gibi bağışıklık sistemini zayıf düşüren etkenlerle oluşan ağız içi yaralar. konuşmayı, yemek yemeyi işkence haline getirir ve ağrının ne olduğunu yeniden keşfettirir. belirli bir ilacı yoktur, geçmesi 1 hafta/10 günü bulur.
çok fazla sex yapmaktan artık vücut yorgunluğunu bu doğal geçici rahatsızlıkla belirtiyor aft
ağız içindeki küçücük afetler.
majör olanı biraz büyük bi afet sayılabilir.
vücudun " bağışıklık sistemim çökmek üzere allahsız. vitamin de almıyon zaten." dediği andır. acı veren, beslenmeyi iyice zorlaştıran, allahtan artık 3-4 günde iyileştiren damlaları bulunan ağız yarası.
bazen duygusal boşluklara düştüğünüz zamanlarda da çıkmasına sebep olabiliyor. bunun için kenakort öneririm eczanelerde 2.5tl
lanet olsun bugün 4. günüm ve ölüyorum.
yemek yeme olayı=0
ağzını açma olayı=0'a yakın.
hapşırdığın zaman oluşan ölme hissi=100
geçtiği gün önüme gelenle öpüşücem.
genellikle vitamin eksikliğinden kaynaklanır. b vitamini çeşitlerinden takviye alınması alınması tavsiye edilebilir.
bir bardak temiz suyun içine;1 çay kaşığı karbonat ve yarım çay kaşığı tuz koyup,bu suyla her gün gargara yapabilirsiniz.(her gün yenisini hazırlamalısınız)
5. gunume geldim hala gecmedi. nasil aci veriyor tarif edilmez bir sey. anlasilan bu illet surundurmeye devam edecek.
dipteyim ben diş macununu değiştirmen lazım. sls var ise.
bunun tek çaresi galiba şap şekeri denilen, inanılmaz iğrenç bir tadı olan bir madde. bunu ağzınızda çalkalıyor muydunuz napıyordunuz hatırlamıyorum da, bunu kullanınca kısa bir sürede geçiyordu yara. ama inanılmaz iğrenç tadına dayanabilirseniz. tadı nasıl mı? çürümüş buzlu dondurma gibi. * bence ağzımızda yeni bir tat algılayıcısı var, sadece bu şap şekerine özel.
şimdi haberlerde söyledi... karadut pekmezi....