ağzı kokan sevgili

anlık mutsuz olma sebebidir.. yeni uyanmışsa tölere edilebilir bir durumdur diş fırçalaması beklenir.. ama alışkanlık haline gelmişse ihmalden de kaynaklanabilir.. mide rahatsızlığıda olabilir.. çiftlerin huzuru için önemlidir..
öpüşmenin zor hatta imkansız olduğu sevgilidir. çözüm bulmak şarttır.
kronik bir durum ise ağız sağlığı konusunda tedaviye ihtiyacı vardır. olmayacak bir şey değildir. seversen bir şekilde katlanırsın ama bir yere kadar. sonra kolundan tutup dişçiye götürmek gerekebilir.*
kaşla göz arasında ağzına atıcaksın bir tane mint
tedavisi mümkündür, tedavi edilmesi şarttır!
aksi taktirde ilişki zor günlere gebedir.
sevgilimse varsın koksun denir! neyden daha önemli olabilir?
ağzinin ne koktuğu önemlidir.

genede herşeye rağmen cicim aylarında öpülesi, sonraki dönemlerde tepilesidir.
diş hekimi değilse ya da burnu tıkalıysa mazur görülebilecek sevgilidir.
kim olursa olsun katlanamayacağım kişidir.
neden koktuğu önemlidir bana sorarsanız. her şey diş fırçalamaktan geçiyor. diş fırçası ve diş macunu kullanmayan aynı zamanda sigara kullanan kişiler için ağız kokusu gerçekten zor atlatılır sorun.

örnek verecek olursam; ben de sigara kullanıyorum ama arabamda ve çantamda naneli sakızım her zaman olur. bir ortama, kişiler ile sohbet muhabbet edeceğim zaman atıveriyorum ağzıma. biraz da farkında olabilmek lazım bu durumun. hatta ağız ve diş bakımı konusunda bugün yazı yazmıştım sizinle paylaşmak isterim.
blog yazısı: https://www.klinikarti.com/blog-saglikli...
bu bendim.
hatırladıkça da mahçup olurum.
dişimde çürüme olmuş ve fark etmemiştim.
bu sebeple de ağzımda koku oluşmuş.
tırtılım mızırdanmıştı.
şimdi dişlerimde tek bir çürük bile yok.
ama tırtılım da yok.
bilinenin aksine sadece kişinin ağız bakımından kaynaklanmayabilir. eğer gerekli diş fırçalama vb yapılıyor yine kokuyorsa diş hekimine başvurmak lazım, ağız sağlığında sorun vardır böyle bir durumda.
sebebi çürükten tutun da diğer sindirim sistemi rahatsızlıkları olabilir.
bazı mide ülseri türleri de ağız kokusuna yol açabilir. eğer ağız kokusu bir rahatsızlıktan kaynaklı değilse. düzenli diş ipi kullanmak ve dili de fırçalamak muhtemelen ağız kokusunu gidermeye yardımcı olacaktır.
relationship goallerimden biri de her akşam beraber sarımsak yiyebileceğim bir erkek.
eğer gerçekten sevdiysen her şeyini seversin. kokuşmuş çorabı bile iğrenç gelse de , işin içinde sevgi olunca, mantıksız saçma diye düşünmezsin. ağzı kokusundan rahatsız mı oldun yüzüne nazikçe söylersin büyük ihtimalle midesinden gelen gazlardan dolayıdır. tedavisini olur.
finale gelmeden elenme hali