ağzından pislik aka aka küfür eden eşcinsel modeli

kufretmekle escinsellik arasindaki baglantiyi bir turlu cozemedim. evet agiz dolusu kufur ediyorum genelde.
küfür etmek heteroseksüel kesimin mi tekelindedir?
şöyle ağız dolusu(o da nasıl bir tabirdir yumiyum) küfür kadar sinir sağaltan ne vardır ki yav.
iyidir
küfre düşün düşürün...
dozunda her şey güzeldir
acaba lavman yapmamış bir pasife rimming yaparken mi küfür ediyor diye beni derin düşüncelere sevk etmiş ibnedir.
bugün tam da böyle bir tip olmak istedim. olabildiğince insanlara karşı anlayışlı hoşgörülü ve kibar davranmaya çalışan biriyimdir. ilk defa böyle olduğum için bugün kendime kızdım, tüm günümü de bu şekilde kendime kızarak geçirdim. neden sinirlendiğinde veya asıl söylemek istediklerini söyleyemediğinde susar ki insan, ben böyleyim lanet olsun. içimde kendi kendime kavga eder dururum.

bugün iş arkadaşlarıma hunharca küfür etmek istedim. allahın yüzlerine bakıp da hayır olsun diye memur olan insanları topluca sikmek istedim. hiçbir iş yapmayıp sadece "koltuk mücadalesi" kafasında olanları da topluca sikmek istedim. ne olduğu konusunda, ne istediği-ne beklediği konusunda da bilgisi olmayan insanları da sikmek istedim, özellikle birisini içinden. kendimi de sikmek istedim bu kadar sakin hoşgörülü ve sürekli suratımda aptal bir tebessüme sahip olduğum için.

yok abi aslında öyle değilim. içimde fırtınalar kopuyor, sana olay çıkmasın diye sus pus bakarken içimden ana avrat küfür ediyorum.

küfür sinir boşalımıdır. yerinde kararında olduğunda gayet sağlığa faydalıdır*. bizim geleneksel toplumumuzda küfür çok ayıp olduğundan sansür kankamız olmuştur. sırf bu yüzden de sanatımız gelişmemiştir. yabancı dizilerde "fuck" kelimesini gördüğümüzde "aha sikti attı" diye gülmeyi süper bir erdem olarak algılarken, türkçe edilen küfürlere karşı ahlak polisi olmayı marifet biliriz.

eşcinsel hetero bi lez her ne ise insanoğlu küfür eder, sosyal çevresinden duyar görür öğrenir ve kullanır. çok da doğaldır.
başlık açmak için fazla zorlamanın bir örneği