ahmetonskinin saçını başını yolma zirvesi

porter adlı izmir efesi ile kanada porsuğu bendenizin güclerini birleştirip ahmetonski denilen yoluk şeyi seksenler ve doksanları kimseye yedirmeyiz diye evire cevire dövecekleri zirve. zirvenin playlistindeki ilk sarki bunaldım by elif karlı ve intikam taşıyorum/hirsimdan yasiyorum by cansever olacaktir. ıstek sarkilar icin porter ile temas kurulmasi rica olunur. memnuniyetinizi baskalarina sikayetlerinizi bize bildiriniz.
(ayrica hataliysam 0 532 ------)
wolverine bu öneriyi getirdiğinden beri sabırsızlıkla beklediğim olay. çingene neymiş görsün. ahmetonskinin bacaklarını ayırıp çantasına koyup evine yollayacağım zirvedir efem *
çakmak çakmağa geldik, kına yakmağa geldik, neyinkafasilabu ağlama kocani dovmege geldik.
hangi çılgın bana zincir vuracakmış zirvesi. adana'nın şanzelize ilçesinde doğup büyüdüğüm için sizin bu seviyesizliklerinize inmeyeğim. yani siz kim benle 80-90lar kavgası yapmak kim? alimallah 70leri bile cebimden çıkarırım. tek tek gelin uleeeen! *

playlist: volkan- ananı niyolay ye ye
koalisyon ortağı olarak makul ayı'yı da yanıma aldığıma göre artık sırtım yere gelmez*.

playlist: bora gencer- öptüm seni şeker
biz böyle çok atıp tutan gördük bre hey hey. boyunun ölçüsünü aldık mı bir daha da ötemez olur bu bülbül kuşları ve yandaşları. izmir beyfendisi çizgimden sapacağım şimdi *

playlist: kenan doğulu - deliyim gözü kara deliyim yakarım romayıda yakarım
resmen sanatımın zirvesindeyim diye kıskanılıyorum. hayır yani 80'ler 90'lar partisi yaptınızda gelmedim, oynamadım, göbek atmadım onamı bu havanız?

playlist: cankat- bırak çekgit
zirve dediği dünyanın en derin noktası mariana çukuru olan ahmetonskinin canhıraş çabalarını gözler önüne seren başlık.
canım wolverine, sevgili porter kezzabım ve jiletimle yanınızdayım.. *

playlist: ceylan - şantaj montaj
sözlükteki çirkef yazarları gün yüzüne çıkarmıştır, saç baş olsa da yolsak diye bekliyorlarmış ya la.

playlist: o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış *
okudukça tüylerim ürperiyor ve üzüldükçe kahroluyorum. hele jiletler, kezzaplar. n'ayır n'olamaz:

(bkz: durun yapmayın siz kardeşsiniz) *

playist: mahsun kırmızıgül - heppimiz kardeşiz bu öfke ne diye* * * *
devletten tarafları barıştırmak adına bir heyet kurmasını ve saçımın yolunmadan önce bu işin çözülmesini talep ediyorum. saygılar...

playlist- mahsun kırmızıgül- yıkılmadım ayaktayım
yaşını başını almış, saçlarına aklar düşmüş, gay aleminin senelerce kahrını çekmiş* bir insanı bir de ayıların ortasına atıp kalmayan saçlarını yolma zirvesi. felek zaten sillesini vurmuş, bir pençe de siz atın.
birde sen vur zirvesi. gergedan dedim bağrıma bastım o da tırt çıktı! sanırsın gönül yazar misali 124 yaşındayım*. ateşkesten vazgeçtim. 300 spartalı gibi onurumla öleceğim!

playlist: tarkan- yakalarsam muck muck
neyinkafasilabu arkadaşımızın kardeşinin bile yaşıtlarının çoluğa çocuğa karışması üzerine girdiği günahları hiç umursamayan ahmetonski arkadaşımızı hüdaya havale etmesi üzerine adeta sodom ve gomora gibi sadece kendi başına felakete uğrayacağının habercisi başlıktır.

playlist: deniz seki - ahmet, yıldız tilbe - havalım, sevil öztatlı - adanda derler seks*
"bak sana bu defa kesin söylüyorum, kuş uçtu uçacak ahmeeeettt" şarkısıyla katılmak istediğim zirve.
playliste eklemek istedigim sarkilardan en onemlisi nese karabocek yamyam: bu video ahmetonski adli lezzetsiz seyin basina gelecekleri anlatmasi acisindan onemlidir.


  • /
  • 4