ali ağaoğlu

karadenizli zengin iş adamı. aynı zamanda çok düşünceli bir babadır.

(bkz: oğlunun teknesini parçalatan baba)
an itibariyle siyaset meydanında maslak 1453 projesinde hiç ağaç kesmedik diyor kendisi. yanında konuk olan berna laçin ve mehmet ali alabora da karşı çıktılar. imza kampanyalarından bahsettiler. naber?
eğer hiç ağaç kesmediyse, bütün fatih ormanındaki ağaçlar bana girsin. yok eğer kestiyse, kestiği her bir ağaç dalıyla budağıyla, yaprağıyla ona girsin... hodri meydan...

(bkz: sen bizi mi yiyon aga)
son çektiği reklamdaki taktığı saatlerinin ederlerini toplasak türkiyenin dış borçlarını kapatacak olan showmen, kovalak, domuşuk, çükübik müteahhit.
ebeveynleri arasında geçen ''biz bunu yapamadık beeyy'' diyalogları sonucu psikolojisinin bozulduğunu düşündüğüm, bu sebeple her projesinden sonra '' yaptım, oldu'' diye bağrınan; ama aslında olmayan müteahhit.
maslak 1453 projesi için 320bin ağaç kesen o...
son günlerde görünen o ki orman içindeki projesi iptal olacak gibi. reklamın fazlası zarar alican, sonradan görme olduğun için kafan iyi basmadı, saman altından su yürütmeliydin. neyse başka bir orman içi projen mutlaka olacaktır senin.
(bkz:#79919) no'lu entryde yazdıklarımın doğrulanması sonucu, o kadar ağacı nasıl alacağını merak ettiğim meczup..
görgüsüzlükte marka! maslak 1453 pojesi için de iptal haberleri geliyor. hayırlı olsun.

ps: o mükemmel sinan çetin reklamında bu değil, bu da değil, bu hiç değil diyordun ya aliciğim, yere attığın projelere tekrar göz at istersen. öptüm, bye...
milyon dolarlar verseler yüzüne bile bakılmayacak tanrı'nın yaratırken güzellikten yoksun bıraktığı yedi cücelerin gizli üyesi. para verdiğin kadar azcıkta nur yağdırsaydın iyi olurdu.
paranın insanı nasıl bir hanzoluğa götürebileceğinin kanıtı olan, her gece reklamlarıyla kandırdığı insanlara götüyle güldüğünü düşündüğüm, arkasında ciddi bir güç yokken öyleymiş gibi davranan, paranın sahip olabileceği her şeye sahip olabilen, parayla satın alınamayacak şeylerden ise yoksun kalmaya mahkum görgüsüz kişilere ali ağaoğlu denir.
sinan çetin ile birlikte bi reklam filminde oynamış şahıs. resmen oynamış yani. evcilik oyunu oynar gibi, ayy allahım. bir insan hem bu kadar zengin hem de bu kadar itici nasıl olabiliyor. erkeklerden soğudum şerefsizim.

(bkz: ayh kuscam şimdi)
"benim için güzel bir nostalji oldu, 15 yıldır gitmemiştim istiklal caddesi'ne.. millet fakir karanfil bırakıyordu, ben gül bıraktım"

espri yapıyor güya...

bekle sen bekle, rant hayalleri kurduğun o yoksul gecekondu mahallelerinden gelip münasip bir yerine monte edecekler o gülü!
ortanca hanım ile dediği lafı için mi sövelim yoksa istiklalde ki saldırıda herkes fakir karanfil bıraktı ben gül biraktim diyerek pis pis gülüşüne mi sövelim. biz direkt kendisine sövelim bence. kapitalist pezevenk.
kahvaltısını ve 5 çayını genellikle şazeli cafe'de yapmaktadır.
  • /
  • 2