anal seks yapmaktan hoşlanmadığı için dışlanan eşcinsel

anal seks olmadan da cinsel doyuma ulaşmayı mümkün addeden ancak bu düşüncesi nedeniyle eleştiri de alabilen eşcinseldir.

aradığı ilişkiyi bulmuş ama sırf anal seks yapmıyor diye reddedilmiş tonla insan vardır. bunun gibi anti-anal seks düşüncesi nedeniyle partner anlamında sıklıkla dışlananlar da mümkündür. kendisi gibi anal takıntısı olmayan birini bulana kadar ruhu huzura ermeyecektir.
kimseyi suçlamaması gereken eşcinseldir.

sonuçta seks ilişkinin yüzde elli-biridir. kimse kimseyi kandırmasın. o yatak ne kadar ateşliyse ilişki o kadar heyecanlı oluyor. karşılıklı arzular karşılanmadıktan sonra o ilişki ne kadar uzun süreli olabilir ki?

ama anal seks sevmeyen eşcinsellerin sayısı hiçte az değil. tamam anal seks seviciler kadar çokta değiller ama aramaya inanmak lazım.

(bkz: aramaya inanmak)

ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim; güney yarım küreye gerçek anlamda inmeden dünyayı tam olarak gezmiş sayılmazsın...
anal seks yapmadıklarını söylediklerinde aldıkları en tuhaf soru da: '' peki sen ne yapıyorsun ''dur. cevabı da: '' anal seks öncesinde sen ne yapıyorsan o '' dur.
dışlamak olmaz, anal seks olmazsa olmazınsa bu abiyle yatağa girmezsin olur biter. he girersen de yarım kalacağını bilerek gireceksin, buna hazır olacaksın. bi başlayalım sonra sonuna kadar gideriz umudu taşıyıp hüsranlarda boğulma. anal seks sevmiyor ve bunu da dile getiriyor partnerin, kasma, zorlama.
tanışma faslında ilk iş olarak adamın yüzüne değilde başka yerlerine bakmayı adet edinmiş arkadaşların dışladığı insan gurubu.
sarılıp uyuma fikrini daha cazip bulan eşcinselin başına gelen vaka da olabilirdir.
oral yapılması favorimdir desem
dışlanmamaları gerekir. o da bir tercih, değil mi?
kim boklu bir delikle ne yapsin ki.
anal hersey degildir bunun orali var sevismesi var karsidakinide zor durumda koymamakta yarar var canlari sagolsun
1)full aktiflerimiz hayal kirikligina ugradi(delik yoksa kucumen uzulur neyse fuck face olur belki).
2)sik bir yere girmeli cikmali(sanki sokabiliyorlar lan anuse girmiyor yahu diyip diyip duruyorlar).
3)aaa evet anuse boşalmak o meninin sıcaklığını hissetmek bundanda muzdarip olacaklar.

ben hic anal seks yapmadim etrafimdan duydugum duyumlar bunlar ha bana kalirsa iliski veya one nightlar sadece anal sekse dayandirilmamali.ah bir tatsan boyle demezdin ama gibisinden salak salak dmler atmayin...
illa olacak diye bir şart koymuyoruz elbette, ama illa olmayacak diye yaptığım sex i herhangi bir şekilde sınırlıyorsa dışlanır hatta afaroz bile edilebilir.
benim böyle bir kolim vardı, görüşürüz hala, anal seksten hoşlanmıyorum ben dokunmayı seviyorum diyordu, öyle hazza ulaşıyor, oral ve dokunmayla, ve şefkatli de. partnerini "hunharca sikmeyi" * tercih etmiyorsa, onun tercihine saygı duymak lazım, ki ben de tamamen öyle yaptım. kim nasıl mutlu oluyorsa öyle olsun bence.