aras bulut iynemli

öyle bir geçer zaman ki ile televizyonculuğa başarılı bir giriş yapan aras bulut iynemli, 25 ağustos 1990 doğumludur. üç çocuklu bir ailenin en küçüğü, aktör bir abi ile müzisyen bir ablanın kardeşidir. kabataş lisesi mezunu olan aras bulut, itü uçak mühendisliğini kazanmış ancak kaydını dondurarak oyunculuğa devam etmiştir. hem yakışıklı hem zeki hem başarılı.

en son muhteşem yüzyıl'da şehzade beyazıd'ı canlandırmış bu gece ki bölümde de can vermiştir.
tamam mıyız filmindeki oyunculuğunu pek beğenmediğim oyuncudur.
asi tavırlarıyla beyazıd'ı ondan iyi oynayabilecek akran oyuncu çok azdır sanıyorum ki. bu akşamki oyunculuğu çok iyiydi. ayrıca logan lerman'ın three musketeers'daki haline aşırı benzemekte.
son zamanların bence en çok gelecek vadeden oyuncularından birisidir. hem iyi oynuyor hem de çok yakışıklı. zeki olması televizyonculukta pek işe yaramasa bile, aynı zamanda zeki. severim.
yaftalamak ya da kötülemek istemiyorum lakin içten içe "steroid kullanıyo lan bu" diye de hayıflandığım genç oyuncu*. kısa sürede böylesi bir vücuda sahip olması illa ki birçok yoldan mümkün olsa da benim içim fesat işte*.
çok yakışıklı bu adam yahu. çağatay, kıvanç, burak filan bok yesin. hem oyunculuk hem yakışıklılık bazında şu an bir numaram bu adam.
o degil de omzu yok bu adamın.
dizi çekimi sonrası paris uçağında ayaklarını öndeki koltuğa uzatıp uyumaya çalışarak tüm yolcuların babanın uçağımı aras tepkisine maruz kalmış oyuncu.
türkiyedeki ilk gay rolünü bu adam kesecek, at fava bekle (yani açık seçik anlamda. anladınız siz.). tabi biz o günleri görebilirsek. ama pasif canlandırması gerekiyor, bunu da not edelim bir yere!