aşk yüksekova'da başka yaşanıyor

http://www.haberyuksekova.com/haber/yuks...

öncelikle bunu destekleyenler yapanlar kadar karaktersiz ve yavşaktır.
insanların evlerine - kim olursa olsun - kimsenin bu şekilde girmesine, hadi girdin diyelim, sanki bir şeyleri fethetmiş gibi öyle bir yazı yazmaya kimsenin hakkı yok.
gerçekten böyle aşağılıkve adice şeylerle devlet kurtardığınızı mı sanıyorsanız ? daha da bölünecek bu topraklar . bunlar gibi gerzek milliyetçiler sayesinde hemde
anca haberlerde çocuklara oyuncak veren asker ya da insanların evine girip para bırakan askerler görürsünüz dezenformasyonun tillahı .
hukukun üstünlüğü bu ülkede hep tek taraflı oldu.
kusura bakmayın ama zihniyet bozukluğudur. elinde tüfekle sivil halkın evine giriyorsun, buda yetmezmiş gibi yatak odalarına girip fotoğraf çektirip saçma sapan şeyler yazıyorsun. çünkü vicdanın yoktur. çünkü kansızsındır gonyalı. bi taraftan devlet vuruyor diğer taraftan terör. bir fark görmüyorum kusura bakılmasın.
şu aşağılık zihniyeti algım almıyor. bu şerefsizliği aklım almıyor. girilen ev, hendeklerin olmadığı bir bölge. kapı kırılarak girilmiş. ev sahibi de "terörist" değil,yüksekova belediyespor sportif faaliyetler direktörü cengiz uzunköprü. verilmek istenen bir mesaj var.
hadi tüm bunları yok sayalım, velev ki terörist olsun. rujla yazılmış o yazı. sebepsiz bir tercih değil rujla yazılması. bilinçli tercih edilen, bilinçli verilmek istenen bir mesaj var.
nasıl bir ahlak düşkünlüğüdür bu, nasıl bir düşkünlüktür ki yatak odasında paylaşılan o fotoğrafı, verilmeye çalışılan o iğrenç mesajı mideniz kaldırabiliyor? terörist diye yapılan tüm aşağılık şeyleri onaylamanız mı gerekiyor? ikiyüzlüler, propagandanızı da teröristler böyle vahşi diye yaparsınız halbuki vahşilik sergilemekten de geri durmazsınız. bu ikiyüzlülükten midem bulanıyor. insani problemleriniz olduğunu düşünüyorum. midem bulanıyor.

insanlık size de lazım olacak. tıpkı adaletin de lazım olacağı gibi. sonra çıkıp ağlarsınız "adalet yok" diye.
sahiden şu aşağılık şeyleri onaylayanların aynı aşağılık şeyleri yaşamasını diliyorum. insan olan empati yapar, yoksunsunuz insani özelliklerden. aynı boktan şeyleri yaşamadıkça anlamayacaksınız çünkü.

evin sahibi töröröst. biraz ar duygunuz olsa şu satırları bile yazmazsınız. utanacağınızdan değil aşağılık yalanlarınıza bir cevap olsun diye paylaşıyorum şu linki;
http://www.haberyuksekova.com/haber/yuks...

milleti kendiniz gibi sorgulamayan, aptal, söylenen yalanlara kanacak zannediyorsunuz ya. komiksiniz. utanmaz yalancılar.
beyni gelişmemiş bir canlının yaptığı son saçmalık.