ayı sözlük hormonlu domates ödülleri zirvesi 2014

2014 lgbt onur haftası kapsamında bu yılki 10. hormonlu domates ödülleri'ne yazarlarla toplanıp beraber gidelim istedik. 2014'ün homofobi ve transfobi ilahları kimlermiş bir görelim. biraz geç duyurduğumuz bir zirve oldu farkındayım fakat gelebilen herkesi beklerim. hatta yazar arkadaşlara facebook, twitter, whatsapp vb. yerlerden ulaşabilirseniz tam süper olur. zirvetörde katılımlarınızı işaretlemeyi unutmayın. ilave bilgi ödülleri seyhan arman sunuyor.

ödül töreni saat 19:30'da şişli kent kültür merkezi'nde olacak. saat 19:00'da cevahir avm'de buluşup beraberce oraya geçeceğiz.

tarih: 25 haziran 2014
yer/saat: cevahir avm (19:00) şişli kent kültür merkezi (19:30)
harita: http://www.tubiba.com/sisli-belediyesi-kent-kultur-merkezi/#harita
hatırlatmakta fayda var, giriş ücretsiz.
iyi aile lezbiyeni ile buluşup şişli'ye doğru yola koyulmayla başlayan zirveye cevahir avm de 3un5inlafi ve smellycat ile bir araya gelerek devam ettik. sonrasında yürüyen merdivenlerde elma sekeri de bize katıldı. * sonrasında şişli kent kültür merkezi'ne doğru yola koyulduk ve sora sora yeri bulduk. kapı önünde içilen sigaralar edilen sohbetler devam ederken bir yandan da rastlanan dostlarda öpüşüldü, koklaşıldı. içeri girdikten sonra tunatuan ve bir arkadaşı da bize katıldılar. gece matmazel coco ile çok iyi başladı ve sonuna kadar da iyi bir performans sergiledi. geceyi sunarken "sosyal medyayı da takip ediyorum, ayh neydi bizim bir sözlüğümüz vardı ayılar falan, ayı sözlük müydü? bi sürü bi sürü bir şeyler yazıyorlar" diyerek bize de bir selam çaktı. gecenin ilerleyen saatlerinde de yaşam alanları hormonlu domates ödülünü vermek üzere " ayı sözlük'ten biri gelsin, dark bear gel canım bu ödülü sana verelim" diyerek beni sahneye davet etti. aldığım hormonlu domatese gözüm gibi bakacağım. buradan bize gösterdiği alaka için seyhan arman'a kucak dolusu sevgiler, saygılar.

geceyle ilgili detayları hormonlu domates ödülleri başlığında yazacağım. buradan zirveye katılan tüm yazar arkadaşlarıma teşekkürler ediyorum.
ödül törenine 10 dakika geç kalarak yetişemediğim zirve.
neyse ki yakında ayı sözlük gay pride zirvesi 2014 var.