ayı sözlük itiraf

  • /
  • 162
bu insanlar her anlamda çok tuhaflar. fırsat bulduğum zamanlar bir sözlükte daha takılıyorum, bir kadın yazar sardı bana. işte bu arada 7-8 aydır sağ olsun halimi hatrımı sorup yazıyor. ne bileyim, şimdi hemcinsimden bu şekilde aralıklı olarak mesajlar alınca işkillenmedim değil. zamanla eşcinsel olduğunu falan söyledi. "hmm olabilir" dedim yani ne diyeyim. sonra da "sen benim eski sevgilimsin bence. numaranı ver, emin olmalıyım" dedi. "bas git numara vermem asla" dedim. bu sürekli ısrar edip problemlerini anlatıp durdu. bildirim de gelince mecburen okuyup cevaplıyorsun artık. neyse dün artık "madem çok istiyorsun, yaz numaranı. arayacağım" dedim. aradım bu tuhaf insanı, sesi de incecik. mıy mıy konuşuyor sümsük. "takıntın geçtiyse telefonu kapatabiliriz" deyip gönderdim. "sen değilmişsin, tamam" dedi. şizofreni vakası gibi. bu insanlar neden mal? neden beni bulur cidden kafam basmıyor.
bir yazar arkadaşın itirafı: piyango bileti almış çıkarsa sevdiği adamı kaçıracak *
pazar günü​ çekilecek olan milli piyango bana çıkarsa 3. nesil yazarlarınizdan birini kaçıracağım
bizim müdüre hanım çok tuhaf. resmen bugün beni azarladığı için giderayak sinirlerim bozuldu. kendisinin akıl edemediği hususu, ben milli eğitimi arayıp ilgili kişiye sorunca sinirden kıpkırmızı oldu. sen akıl et de sen sor di mi? yok arkadaş. bir halt becerecek kapasitesi de yok. yönetici olmak her babayiğidin harcı değil işin özü ama kadını da gördükçe geriliyorum. yalaka olmadığım için benden pek haz etmediğini de biliyorum, karakter meselesi. ben yalaka biri olamıyorum.
itiraf ediyorum bu kadar kişi nasıl sevgili buluyor anlamadım (sevgilim olmadığı alt mesajını da verdim hehe).

sahiden nasıl sevgili buluyorlar? bu kadar kısıtlanmışlık içinde artık en sonunda yalan konuştuğunuzu düşüneceğim. nolur yalan olsun tek yalnız ben olamam sözlük :(.
kimsede çıkıp küçükken burnumu perdeye siliyodum dememiş
  • /
  • 162