ayı sözlük itiraf

  • /
  • 176
ellerim parçalanana kadar sinir krizi geçirebiliyorum. sanırım psikiyatriste gitme zamanım geldi de geçiyor.
buradaki bazı arkadaşlarımızın sıkıntılarını okuyorum da bir parça hüzünlenmiyor değilim. sevgili, aşk her zaman olur. bunları asla kafanıza takmayın. çünkü hayat üzülmek için çok kısa. ha illa üzüleceğimiz şeyler olacak, insanız. kendimizi önce iş ve mesleki konularda geliştirelim. sonrası bir şekilde geliyor. üzülmek, pes etmek yok dostlar.
keşke memur olsaydım tayinimi sinop'a isterdim. lan ne güzel yerler oralar hep.
hayatımda biri olduğunda ilk günler oldukça iyi giderken sonradan boka sarıyor. fena sıkılıyorum. birden soğuyorum. ne kadar hoşlansam bile. içimde beni dürten o meret neyse...sadık kalamıyorum.

bu dert değildir, bildiğiniz itiraf işte.
1 ayı aşkın süredir hiçbir haber izlemedim , hiç haber okumadım (referandum sonucunu öğrenmek hariç) , hiç haber dinlemedim. türkiye gündemine , dünya gündemine dair ne varsa öğrenmekten kaçındım. bu zalim insanoğlunun dünyasında aklınızı kaçırmamak için yapacağınız en mantıklı hareketlerden birisi.
bilen bilir (bkz:#302350) döküman nolu itiraf entrimde yazın yaşadığım enteresan bir deneyimden isim zikretmeden x ve y adlı şahıslar şeklinde bahsetmiştim.

bugün olayın tarafları ayrı ayrı telefonlardan yazarak şırakkkkk diye entry'yi yüzüme vurdular. bayadır ayrılarmış aralarındaki açık ilişki dahil her şey bitmiş falan. baya tuhaf oldum haliyle. entry'yi silmeyi teklif ettim taraflardan biri "sil diye sana mesaj atmadım" dedi, öyle gülüştük falan.

yahu sözlükte yazar olmadıkları halde ve isim zikretmediğim halde entry'yi nasıl bulmuşlar cidden ben şok. dünya cidden küçük.
en son bir adamla sevişirken aklımda birkaç gün önce tanıştığım bir kadın vardı ve şarkı söylüyordu
2 yıllık uzaktan uzaktan crushladığım çocukla dün tanıştım*, uzun uzun sohbet ettik. ne konuştuğumuz hakkında hiçbir fikrim yok***, biraz daha zorlasam aşk acısı çekmeye başlayacağım.*
kimseler bilmiyor teyze oğlu, bir tek sen biliyorsun aramızda olanları ve hala aklımdan çıkaramıyorum.
çalıştığım firmada vinç lazım olduğunda dışardan hizmet alıyoruz ve çok tatlı bir bear operatör geliyor ve ağıma düşürmek için plan yapıyordum. bugun hornet'ten biri yazdı, tahmin edin kim? şu an çok kararsızım, adamı yatağa atsam mı atmasam mı? iş konusunda sıkıntı olursa meslek hayatım tehlikeye girer ama diğer taraftan da çok seksi beybi
an itibari ile süslenip karşısına gectigim sevgilim file çorap sevmediginden sevişme teklifimi geri çevirdi. sözlükten tüyo kapmaya geldim.çok acı lan.
hetero, evli ve de çocuklu iş arkadaşıma abayı yakmış durumdayım. kimliğimi öğrendiğinden beri bana daha canayakın davranması da hiç yardımcı olmuyor gerçekten. keşke bir hayvanlık yapsa da sinirimi bozsa dlfkdş.
eski aşkım bir sene önce beni terk ettiği ayda kendisi bir başkası tarafından en sevmediği şeyden ötürü terk edilmiş. hastalıkları çoğalmış, küçük bir depresyonu da var belli ki oldukça mutsuz. üzülmem gerekir mi? çünkü üzülemiyorum. canımı nasıl yaktıysa, insani duygularımı onun için kullanamıyorum. sadece umarım aklına gelirim ve yaptığını anlarsın.
bir insan günde 3 paket cips yer mi? hala şu cips takıntıma son veremedim.
libidomu kaybettim galiba sözlük... *
genelde hayvanat bahçesine falan gittiğimde ayı yavrularını sevmek elimle beslemek hatta ayı yavrusuna sarılmak istiyorum bu isteğim her defasında geri çevriliyorrr.
sanırım bir heteroya aşık oldum
bugün bir akrabamızın ölüm haberini aldım. ölümü bekleniyordu ona çok üzülmedim de. babannemin anneannemin dedemin ölüme ne kadar yakın olduğunu hissetmek çok koydu. annemin yanında olamadım. sebep ne sınavlar çok muhim ya. of of, buradaki hayatıma devam ediyorum sabah 7 de kalkacağım sınava gireceğim. sonrasında hiçbir şey olmamış gibi devam edeceğim. ne için?
beğendiğim biriyle tekrar buluşmadan önce aslında olmadığım halde kendisine aşık olduğumu söyledim.
seneyi devriye yaklaşıyor.sen yoktun ıssızdı ankara, duramam diyordum, işte gidiyorum buradan. istanbul'a yerleşme fikrini de aklıma sen ekmiştin. o ektiğin tohum, oldu fidan. tanıştığımız gün geliyorum. temelli yerleşiyorum. senin de okulun bitecekti bu sene. aynı evde kalmaya başlayacaktık. ne de çok değiştirdin hayatımı. bir çok şeyi etkiledin hayatımda. sonra çekip gittin.
mersin kurdali koop şöförlerinden birine aşık oldum kaç gündür adam hangi hatta çalışıyorsa farketmeksizin o dolmuşa biniyorum en son eve 1:30 dakika yürüdüm ama ne ismini ögrenebildim nede face/twitter/instagram stalklarımdan sonuç alabildim yardımcı olabilecek birileri olsa ne güzel olurdu be sözlük valla bu sefer niyetim ciddi evlilik falan filan işte =)
  • /
  • 176