ayı sözlük yazarlarının rüyaları

daenerys targaryen bana ünvanlarını sayıyordu.
rüyamda ölüyordum. evet hayatımda gördüğüm en garip rüya bu gece gerçekleşti.
rüyama evde otururken başladım. öleceğim haberi bir yerlerden gelmiş, evde hüzünlü hüzünlü otururken ailem gayet gündelik takılıyordu. hiçbiri üzgün değildi. gelelim işin absürt kısımlarına. ölebilmem için mezun olduğum üniversiteden taksim kesimi yapmam gerekiyordu. taksim kesimi ne lan? hayatımda ilk defa duyduğum mal bir şey. neyse, bizde internet yokmuş o yüzden karşı komşuya gidiyorum. apartmanımızın kapısına iniyorum. baya sıkı giyinişim ve yanımda iki adet bavulum var. aşırı üzgünüm ve ağlıyorum. ailemse balkondan bana gülerek el sallıyorlar. rüya olduğu için "vay hayırsızlar" diyemiyorum.
sonra karşı komşumuzun apartmanına girip daireye çıkarken komşunun genç kızı ve arkadaşlarının evde olduğunu öğreniyorum ve onlar da evden çıkmak üzerelermiş. arkadaşların arasında kim var dersiniz, ariana grande . evet. ariana ayakkabılarını giyerken bana soruyor:

a: gramp, bu large ve trash havam hakkında ne düşünüyorsun? (aynı anda saçlarını savuşturmaya çalışır. bu arada large'ı anlarım da trash ne lan, kız kendine bildiğin saçma, adi diyor)

g: seni küçük kız kardeşim olarak görüyorum ariana.

ariana bozuluyor ve gidiyor. arkamı döndüğümde ise karşımda pc'nin başında oturup bana kıs kıs gülen lisedeki en iyi arkadaşım... bana "oğlum taksim kesimini yapmadın mı lan sen daha," diyor. he amq dünyadaki herkes bu varolmayan fiili yapıyor sürekli zaten bir ben kaldım, sonra öleceğim zaten.
ben de hüzünlü hüzünlü "yok," diyorum ve otomasyona giriyoruz. taksim kesimi seçeneğini tıklıyoruz ve onaylamayı bekliyoruz. onaylayınca ben öleceğim. inanılmaz üzgünüm ve onaylamadan uyanıyorum.

şimdi bu stanley kubrick sembolizminden hallice boklu rüyayı kim yorumluyor bana söyleyin. yoksa google'a " rüyada öleceğini görmek, ölmek" falan yazıp ileride nasıl bereketlere, bolluğa, nimete sahip olacağımı okuyacağım. beni bundan kurtarın.
özellikle ariana kısmı bilinçaltımda nasıl yer edinmiş çok merak ettim. anahtar kelime trash , evet.
bir canlı yayında tüm ülkeye hiv pozitif olduğumu açıklıyordum. rüyanın akabinde şimdi değil ama belki bir 2o yıl sonra olabilir diye düşündüm.
rüyamda ayı sözlük sonunda mobil'e geçiş sağlayabilmişti. dandik bir arayüzdü ama herkes çok memnundu, ben de.
asıl bomba geliyor. aynı zamanda bir otobüsteyim ve bir başkası da ayı sözlüğe giriyor. yazarmış len. (şimdi seks rüyası falan beklemeyin vallahi dalarım) işte tanışıyoruz falan. nicki de buradakisözlük celebrity'lerinden birine ait ama o değil.
kızlarr çok yakışıklıydı gerçekten. kemerli bir burun, 28 yaş ve hafif baby face bir surat düşünün öyle bişi. aman neyse hiç de aklımda yoktun ayı sözlük. bilinçaltımı da işgal etme! ya da böyle abilerle tanıştıracaksan et.
ayrıca bu rüyadan önce de avrupa yakası'nın yeniden başladığını görüştüm. buraya sulugöz emoji bırakıyorum, öhü.
rüyamda taksim gibi bir yerde arkadaşlarımla eylem yaparken bir anda biber gazına maruz kalıyordum. ama öyle böyle değil. hem de kapsülle atılıp gaz halinde olanlardan değil. şu bahçe ilacı gibi sıvı olarak sıktıkları tipten. baya böyle iki polis sadece bana sıkıyordu biber gazını ve ben sırıl sıklam ıslanana kadar devam ediyordu. sonrasında iki kolumdan sürükleyerek beni emniyete götürüyorlardı. orda bir doktor "bişeyin yok iyi yırtmışsın hayatını karartırım istersem şimdi defol git" diyordu.

ülkecek o kadar değişik bir psikolojideyiz ki rüyalarım bile ne hale gelmiş. üzülüyorum.
teyzemin kocasi vefat etti ben de onlarda kaliyorum. ruyamda gorunce bir uzuldum bir uzuldum sabah aglayarak uyandim.
  • /
  • 2