ayı sözlük yazarlarıyla mesajlaşmak

yeter kızlar, artık benim için acı veren bi olaydır. millet biri mesaj atsın diye bekler, ben artık bıktım size mesaj yetiştirmekten. mesajlara cevap vereceğim diye manikürlerim bozuldu, parmacıklarımın ucu düzleşti be. küçük küçük çocuklar bana yazıp güzelliğimi neye borçlu olduğumu soruyor, benden fantezi tavsiyesi istiyor. sözlüğün fantezi kraliçesi olduğumu biliyorum ama bakım konusunda kendimi yetkin kişi olarak görmüyorum. fantezi konusunda ise artık kendimi aştım ve kişiye özel fantezi üretiyorum. şu ana kadar bana yazan herkese süpper fantezi önerilerimi yazdım ve hepsinin ilişkileri kurtuldu, nirvanaya ulaştılar. ama artık bana da yazık minik ellerim bu durumu kaldıramıyor, lütfen.
benim dm sakin

edit: yazdık diye mesaj yağmuruna tutmayın :d
artık hiçbirini cevaplamıyorum. düzenli olarak yazıştığım iki kişi var onlarla başka yerden yazışıyorum.

edit: atarlı olmuş biraz. artık o iki kişiyle de yazışmıyorum.
keşke banada yazan olsa, sıkılıyorum birileri yazmadığı için. gerçi bu ara yapacak çok şeyim var. fransızca öğrenmel, ingilizce öğrenmek, koşu+yürüyüş yapmak, pilates yapmak. onun dışında kitap da okuyorum yani aslında zaman bir şekilde geçiyor ama keşke yazanım olsa.
yani mesajlara bakamiyorum veya yazamiyorum vb diyenler mesaj kismina bakmak zor olmasa gerek yeter ki isteyin , ben de yazan herkesle konusurum duzgun biriyse vb
3 ayda bi kac kisi yada bir kisi yaziyor mesaj kutum dolu degil
yaklaşık 1 yıldır sözlükte olmama rağmen, özelden mesajlaşma kültürünü içselleştiremedim. kötü gördüğümden değil de beceremediğimden olsa gerek.
bana yazan herkese güzel güzel cevaplar veriyorum. hanım hanımcık takılıyorum. içimdeki canavarı gregor samsa'nın kız kardeşi odaya girince kanepenin altına saklanması gibi gizliyorum. arada sadece kafasını çıkarıyorum yani. şu gök kubbede baki kalan bir hoş sedaya muhtacız hepimiz. (o sedaya aşırı doyanlar, size de selam)
bu konudaki tavrım nettir :
yazdığım mesajların karşı tarafa yarım yamalak iletilmesini gördüğümde gerilmesem daha severek yapacağım bir eylem olacak.
gayet desteklediğim harekettir.hatta buluşmalar dahi olmalı bence.sosyalleşelim işte.tabi istanbulda ankarada olsam daha etkili olabilirdi.antalyadan pek yazar yok.
tartışmalar özelden yapılabilir kesinlikle.hem saç baş birbirinize girip rezil olduğunuzu kimse görmez hemde birebir iletişimin netliği sayesinde fazla uzamadan konu kapanır.
mesajlar kısmına her bastığımda mesajınız yok demesi kadar trajikomik bir durum ....
sık sık yaptığımdır efenim.
güzel insanlarla biraz kelam etmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve hiç görmediğin bir insanin fikirlerini dinlemek hoştur.
herkesi bol yeşillikler :)