azis

muazzam seksilikte klipler çeken bulgarların ağır topu.
iri kılsız ve çirkin ve salakça bakan ki sanırım seksi baktığını sanıyor bir solucan.
tarkan bizim gözümüzde nasıl megastarsa azis de bulgarların gözünde öyle bir megastar. sevmeyen de var ama çoğu bulgar tapıyor ona. son zamanlarda da klip olayında iyice abartı noktalara gelmiş bulunmakta. olay gaylikten çıkmış başka boyutlara gidiyor. türkiyede olsa çoktan 15 yerinden bıçaklanırdı heralde bu klipler yüzünden.

obicham te şarkısıyla tanıdığım, kliplerini izlemeksizin bazı şarkılarını dinlenilebilir bulduğum şarkıcı.
hop adlı klibini izlediğimde bana youtube arama satırına "azis hop uncensored"* yazdıran bulgar şarkıcısı . onlar nasıl kliptir, kliptekiler nasıl seçilmektedir bilmek istiyorum.

bahsi geçen klip için burdan buyrun
http://kisalt.com/2ny
bulgar lubunyaların şahı.hakkını vermek lazım tarzı var aplamın.
şaka maka zaman zaman bu adamı dinlerken buluyorum kendimi şu an yaptığım gibi.

(bkz: ayı sözlük itiraf)
artık o gay değil, kadın olmuş. * ben eski azisi daha çok seviyordum anarşist bir duruşu vardı. oda kendini maalesef çarkın dişlilerine kaptırdı.http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1...
gecenlerde bursa'da konser vermistir. konser esnasinda ustune bira doken gencin elindeki siseyi almis kalan birayi adamin ustunde doktukten sonra siseyi hunharca adamin kafasina patlatmistir ve bunlar konser esnasinda yuzlerce kisinin gozleri onunde olmustur.
şaka maka zaman zaman bu adamı dinlerken buluyorum annemi, kadın fanı olmuş ya la sabah akşam dinliyor, facebook'ta bile paylaşıyor videosunu.
soyunmadığı yegane klip samo s teb olsa gerek.
toplum içinde izlenemeyecek kliplere sahip bulgar sanatçı.(bkz: bu ne enerji bu ne sinerji)
bence dünya'nın en samimi insanı , izlediğim programlarında o kadar rahat ve canayakın ki adam artık aşmış bazı şeyleri.
toplum önündeki kadın ya da erkek kalıplarını o kadar net yıkmış ki ayakta alkışlıyorum ve kliplerinde de seksilikten çok bence
gericilere ve yobazlara çok güzel döşemeler yapıyo .
toplumun kalıplarını aşmış, nev-i şahsına münhasır kişi. en azından kendini kabul ettirmiştir. ayrıca kliplerini çektiği arkadaşları canı gönülden selamlıyorum
sen trope son albumun en iyilerinden adam cok basarili. balkan muzigindeki farkli bir popcu. ozguvenine de ayri bayilirim. bursaya geldi gidemedim hala icide uktedir. karsilikli gotumu basimi sallayasim vardi
bu adamı ne zaman görsem kafamda hep aynı senaryo canlanıyor. sanki sibel can la fatih ürek çiftleşmişler bir oğulları olmuş. sonra tarık mengüçle lady gaga çiftleşmişler bir kızları olmuş. sonra bu oğlanla bu kız büyümüşler ve çocuk yapmışlar. bir hermafroditleri olmuş. bu hermafroditle king kong çiftleşmiş ve azis doğmuş. öyle bir şey sanki. bunu düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.
sen-trope ile coşturuyor,ahh leleleeeeey
tam kadınlığa çok yaklaştığı anda erkekliğe geri dönmüş şarkıcı. azisin bu tarz oyunları ve cinsiyet kavramını hiçe saymasını seviyorum; istediğinde şişman bir kadın istediğinde bir lubunya istediğinde r&b tarzında bir erkek* olabiliyor. müziğine gelemiyorum zaten bütün yaz izmir semalarında dinleye dinleye bokunu çıkardık. 4-5 ay önce de bursaya konsere gelmişti, bursayı seçmesinin sebebi bulgar göçmenlerinin bursa da ağırlıklı olarak bulunmasıymış.
kabus gibi yazılanlara baktım açtım yine son hali nicedir diye. yok şarkı güzel de o nedir nasıldır. olmayan 3.cinsiyeti yaratmış adam. sonra erkeğe benzer bir hali olan klip seyrettim. siktir git dedim sadece bu. yok efendim cinsiyet kavramını sallamazmış yok kadın erkek neymiş. yok arkadaş. kadın kadındır erkek te erkek. o kadar. * *
şarkıları pop sınırları içine alınmış ankara havası ile roman müziği karışımıdır. * iğrenç. kız arkadaşlarımın ona imrenerek baktığına da şahit olduğumu belirtmek isterim.
  • /
  • 3