bakir olduğunu belirtme ihtiyacı duyan gay

büyük ihtimalle yalan çıkacak beyanattır. keşke kendimden bilseydim ama yok öyle bir şey maalesef. yok aslında sorun değil bakir olması/olmaması da amacın ne birader bize ne senin götünün/sikinin garanti belgesinden! namuslu olmayı bakir olmakla karıştıran ya da bir tutan insanlar var maalesef.
dısarıdaki insanların ne mal oldugunu bilen ve kendini kendisi gibilere saklayan, çamur atsan tutmaz silikonlu dış cephe boyası kıvamda; temiz, namuslu insan modeli...*
"daha kimseyle olmadım, bir kaç yakınlaşma yaşadığım insan oldu" cümlesini kurarlar genellikle. kısa zamanda yapılan sohbetlerde doğru yada yalan olduğu ortaya çıkacaktır. birde bakir olmayı "pasif olmamış olmak" olarak değerlendirir bir çoğu.

(bkz: veremeyen ap)
(bkz: veremeyen p)
(bkz: ilk kez sana veriyorum)
neden hala bakir olduklarını anlayamadığım bir grup insanın bellki yaptığı nedense benim hiç karşılaşmadığım davranış.
namuslu olduğunu belirtme ihtiyacı duyan gaydir. elde edilmesi zordur güya, fakat bunu hususi belirten kişilerin asıl amacı karşıdakinin güvenini kazanmaktır. karşıdaki de safsa inanır ve sözde bakir partnerine güvenir. bakir olmanın pozitif bir kriter olarak görülmesi de tuhaftır. kendine saygı duyulmasını isteyen kişi bakir olduğunu vurgular, öyle olmasa bile. ve evet bakir olduğunu söyleyen kişi, hiç pasif olmadığını söylemektedir sadece. hetero ilişkilerde kadının bakire olması önemliyken gay ilişkilerde pasif tarafın bakir olması önemlidir, namusçu zihniyete göre.
ilk ilişkisinin güzel olmasını istiyordur.
tek gecelik bir tiple yapmak istemiyordur.
kendisi gibi ilk defa yapacak birini arıyordur.
bu mu battı size.bazılarımız genç 18 yaşında, ilk seferi belki önemli onun için.
kisisel olarak beraber olmayi tercih etmeyecegim kisidir. yasanilan tecrubelerin esit olmasi bence anlasabilme acisindan onemli bir etken.
bakir olması ya da olmaması bir şey değiştirmediği halde pazarlama taktiği gibi ürününe ilgiyi arttırmak adına gereksiz yere reklam yapar havasındaki kişidir. ne yapalım yani bakirsen? aklıma telefoncuların söylediği " valla sıfır cihaz abi,açılmamış kutu baksana " söylemi geliyor. bakir olan sıfır olmayan ikinci el mi oluyor? belirttin de ne oldu?