bamya deyip geçme onu bulamayanlar da var

'' küçük güzeldir'' ve '' önemli olan boyu değil işlevi'' felsefeleri ışığında güneşe çıkarmadan, fazla sulamadan yetiştirdikleri hormonsuz penis sahibi erkeklerin başucu sözü.

- paketi açmak için sabırsızlanıyorum aşkım
- bu çok önemli mi senin için? hani ruhum daha önemliydi.
- ama onun da bir ruhu var, baksana hayata küsmüş, ufacık kalmış.
- yok o onun normal hali. ama bamya deyip geçme onu bulamayanlar da var.
- anladım. o zaman ben sana rahatsızlık vermeyeyim, o da uyusun rahat rahat ve hatta biz de uyuyalım.
bamya candır, ama sadece bir yemek/çorba olarak.

(bkz: ötekileştirmek )
ortada gerçek manada bir bamyalık varsa... bulmamak daha iyi bence... ha, o bamyaya eşlik eden muhteşem bir karpuz varsa,o zaman işler değişir...
aza tamah edemeyen çoğu bulamaz denmesi gerekir. ama kast edilen mikro boyutlarda haşere seks olmamalıdır. *
doğru dürüst erkek olmayan bir yerde yaşamaya zorlanma, savaş kıtlık hastalık gibi sebeplerle farazi olarak erkek neslinin azalması ya da kara-kuru böyle verimsiz yalnızlıklı gecelerde ite kaka geçerlilik kazanabilecek teselli betimi. "işlevsellik" yanlıları tarafından bile gerçekliği sorgulanmış, zamanla "neden bamya yareppim neden?" şeklinde yaradana isyana dönüşmüştür.

seks dışında aradığı başka şey olanlar için bamya olup olmama durumu önem arz etmese de, selam dahi vermeden ilk cümle olarak "kaç cm?" kuranların yoğunluğu karşısında minik bamyalara atfedilen değer anlamını maalesef yitirmiştir. belki bamya deyip geçmemek gerekir, belki onu bulamayanlar olabilir ama herkesin aklından geçen "bamyalılar başka yerlerde geçerlidir, burda; şu an için tam olarak burda geçerli değil."dir.
er kişisi çok iyi sevişip partnerine her türlü zevki maddı manevi yaşatabilir ancak işler anal sekse geldiğinde bamya bamyadır. boyu ne kadar ki işlevi ne olsun diye düşündürtür. bulunması ile bulunmaması arasında pek büyük * bir fark olmadığı da aşikardır.
bamya
tarlanın tapusu bende olsun da bamyası, patlıcanı önemli değil ki,
yağan yağmurda içine çektiğin toprak kokusuna ver kendini.
aşk tohumlarının çatladığını hisset o toprakta.
ayrık otlarını yol. taşları tek tek ayıkla. kendini ada o tarlaya.

yazan; ask olsn