bearwww

şifreleri database'de "olduğu gibi" saklıyorlar. hashleme falan yok. bütün şifrelerimizi görüyorlar yani. onu bilerek üye olun.
gecenin en güzel saatlerinde 20:00 ve 02:00 arası sadece paralı üyelerin search yapabildiği ve profillerde rahat rahat cirit atabildiği sitedir,fakirler bu uygulamadan yararlanamazlar
ayrıca hiç fakir gay de görmedim.ama bende paralık üyelik almadım ironik oldu kendi kendimi mi tokatladım bilemedim.
seks teklifi aldığı için rahatsız olan kullanıcılarının olduğu site. evet bu da oldu! iş teklifi almayı mı umuyordunuz o sitede, anlamıyorum ki.

bearwww'de özel resimler, aslında özel değil. ancak, özel resimlerin adlandırılmasında "sphynxinator.1234ab.jpg" gibi nickin yanında 6 karakterli a-z0-9 karakteri içeren bir karakter katarı kullanılıyor. kolay bir javascript kodu ile kodu bulabilirsiniz, ancak toplam 36^6 ihtimal olduğu için bayağı uzun sürer. bir tane fransız çiftin fotoğraflarına ulaşmaya çalışırken farkettim.
burdan gelen mesajlar bende aveadan gelmiş etkisi yaratıyor. hep ispanyol hep ispanyol. oda yaramıyor işte...

21 yaşındaysanız ve chasersanız hayat çok zor...
türk kullanıcılarının yarısından fazlası kezbandır.
yeni mesaj sesi ile her seferinde yerimden zıplamama neden olan site. o ne öyle ya?
bir süre uygulamasından kullanıyordum ama hesabımı silmiştim, şimdi profil açtım bir bakayım neler var.
simdi açip baktim da, 43 tane mesaj var.. hadi hayirlisi...

edit: mesaj gönderenlerin 21 tanesi chaser. profilimde açik açik hemde üç farkli dilde chaser aramadigimi yazmama ragmen, demekki cazibeme kapilip yaziyorlar ve sanslarini deniyorlar fakirler. onlari siddetle kiniyorum ve ignore ediyorum. 3 tanesi zenci, 2 tanesi puri balamoz, 5 tanesi overweight ( herbiri 150 kilonun üzerinde), bir tanesi güney kore li oldugu için üzerlerini çizip blok ediyorum. 2 tanesi avustralya'dan, 6 tanesi amerikadan oldugu için "ok... uzak... bye.." diyerek saf disi birakiyorum. bir tanesi fistçi, diger biride full aktif takildigi için, en sonuncusu da gözünün üstünde kasi oldugu için vetoyu yiyor... bir türlü adam gibisi rastlamiyor bana sözlük.. çok mutsuzum...
7 sene önce yani 31 yasinda üye oldugum ve 57.000 ziyaretçi tarafindan ziyaret edilmis bir profilimin oldugu site. ee o zamanlar gençtik, çilgindik...simdi bakmak bile gelmiyor aklima... öyle durur orda profil..
"ayı değilim, ayı sevmiyorum" diyenlerin bile profillerinin bulunduğu arkadaşlık sitesi. facebook twitter gibi sitelerden nefret edenler bile bu sitede profil açabilmektedirler. katılın, yaşatın.
romeo yanında fazla paspal kalan, romeodaki tikky, cool, havalı abilerimizin bulunmadığı daha sıcak ortam
2 haftadır haftanın cubu türklerden çıkmaktadır.
bir eşcinsel olmadığım halde, hayat damarları bu siteye bağlı olan bir arkadaşım ile birkaç defa takılmışlığım olmuştu.
eşcinsel olanlar için takılınası bir arkadaşlık sitesidir.
kayıt olduğum halde bir türlü sevgili yapamadığïm tek site.
kaydımı bi açıp bi kapayarak ,yalama ettiğim site. bi daha seni almayacağız lütfen basıp gider misiniz derlerse haklılar.
yunan ergin erkek nufusunun yarısının profili olduğu site.