bearwww

walla bana ispanyolcadan başka katkısı olmayan site.
"ayı değilim, ayı sevmiyorum" diyenlerin bile profillerinin bulunduğu arkadaşlık sitesi. facebook twitter gibi sitelerden nefret edenler bile bu sitede profil açabilmektedirler. katılın, yaşatın.
yunan ergin erkek nufusunun yarısının profili olduğu site.
yokun yok oldugu bi site kendisi.begenerek kullaniyoruz
süper bir arkadaşlık ve aşk sitesi bearlar için
kullanıyorum da ne oluyor sanki kayıtlıyım bir halt yok anasını satayım. herkes sex istiyor bu tip insanlar bu ortamı berbat ediyor.huhu oradaki burası et pazarı değil kardeş.
kaydımı bi açıp bi kapayarak ,yalama ettiğim site. bi daha seni almayacağız lütfen basıp gider misiniz derlerse haklılar.
kayıt olduğumdan beri ikide bir yatma teklifi aldığım ve sonunda kibarlıktan çıkıp ağzımı bozduğum site.
hollandadayken erkek bulma kaynağım olan internet sitesi. bazı adamlarla birkaç kere görüştük hatta. bazılarıyla arkadaş bazında görüşmeye devam ediyoruz. sevgilim olduktan sonra kapattım gerçi.
gecenin en güzel saatlerinde 20:00 ve 02:00 arası sadece paralı üyelerin search yapabildiği ve profillerde rahat rahat cirit atabildiği sitedir,fakirler bu uygulamadan yararlanamazlar
ayrıca hiç fakir gay de görmedim.ama bende paralık üyelik almadım ironik oldu kendi kendimi mi tokatladım bilemedim.
kayıt olduğum halde bir türlü sevgili yapamadığïm tek site.
bir ara kapatmıştım üyeliğimi ama türk populasyonunda pek değişiklik olmamış zaten aynı tas aynı hamam.
bir eşcinsel olmadığım halde, hayat damarları bu siteye bağlı olan bir arkadaşım ile birkaç defa takılmışlığım olmuştu.
eşcinsel olanlar için takılınası bir arkadaşlık sitesidir.
en overrated beardating site
2 haftadır haftanın cubu türklerden çıkmaktadır.
bu ve buna benzer sitelerde fotojenik olmak gerek. iyi fotograflarınız yoksa ve vücudunuzu çıplak şekilde sergilemezseniz sittin sene cevap alamazsınız ya da yazan olmaz.
bana bi koca bulduramamış site. iddialara göre çeyzır kaynıyormuş.
yabancı ve vücut dilimi geliştirmeme katkıda bulunan bir sosyal ayı ve severleri topluluğu.
resmen user-hostile* olan site. üye olayım dedim resmen elimi verip kolumu kurtaramadım arkadaş. adamlar woof'luyor, mesaj yolluyor habirem bişiler oluyor sitede ama o saçma menüsünden neyin nerede olduğunu - neye nerden bakacağınızı anlamıyorsunuz. online insanlar diye baktığınızda da hep ecnebi. töbe töbe, yerli malı varken ne işim olur elin ithaliyle. zaten arkadaş adamlar genelde 45 ve üstü. hani güzelleri de var allah bağışlasın ama napim ben elin ispanya'sındaki adamın bana mesaj atma ihtimalini. atsa nolacak ki; göğe mi erecek bi tarafım. velhasıl, yaramaz hacı bize. varsın yiğitlerim baksın keyiflerine. taş gibi gayromeo com varken sittin sene uğramam oraya.
  • /
  • 3