bearwww

vefat eden biricik arkadaşımın gaza getirmesi ile yüz resmi koyarak açtığım ve 7 yıldır bir fiil üyesi olduğun site, ilerde sevgilimde olsa, ne olursa olsun, sitedeki profilimi, arkadaşımın bana anısı olduğu için silmeyi düşünmüyorum, ayı ve ayı severlerle buluşmak için güzel bir ortam...
romeo yanında fazla paspal kalan, romeodaki tikky, cool, havalı abilerimizin bulunmadığı daha sıcak ortam
türk kullanıcılarının yarısından fazlası kezbandır.
chubby2012(şu an silindi tabii uğraşlarım sonucu) nick'i ile fotoğraflarımı kullanarak izmir'de kendine bir hesap açan mistik kişi ile aynı havayı soluduğum site.
burdan gelen mesajlar bende aveadan gelmiş etkisi yaratıyor. hep ispanyol hep ispanyol. oda yaramıyor işte...

21 yaşındaysanız ve chasersanız hayat çok zor...
7 sene önce yani 31 yasinda üye oldugum ve 57.000 ziyaretçi tarafindan ziyaret edilmis bir profilimin oldugu site. ee o zamanlar gençtik, çilgindik...simdi bakmak bile gelmiyor aklima... öyle durur orda profil..
simdi açip baktim da, 43 tane mesaj var.. hadi hayirlisi...

edit: mesaj gönderenlerin 21 tanesi chaser. profilimde açik açik hemde üç farkli dilde chaser aramadigimi yazmama ragmen, demekki cazibeme kapilip yaziyorlar ve sanslarini deniyorlar fakirler. onlari siddetle kiniyorum ve ignore ediyorum. 3 tanesi zenci, 2 tanesi puri balamoz, 5 tanesi overweight ( herbiri 150 kilonun üzerinde), bir tanesi güney kore li oldugu için üzerlerini çizip blok ediyorum. 2 tanesi avustralya'dan, 6 tanesi amerikadan oldugu için "ok... uzak... bye.." diyerek saf disi birakiyorum. bir tanesi fistçi, diger biride full aktif takildigi için, en sonuncusu da gözünün üstünde kasi oldugu için vetoyu yiyor... bir türlü adam gibisi rastlamiyor bana sözlük.. çok mutsuzum...
yüz resmi koyduğum tek site. ayrıca sevgilimi bulduğum site. bu yüzden yeri ben de her zaman ayrı olacaktır.
yıllardır profil açtığım ama daha doğru dürüst sadece 1-2 tane date bulup, amaaan burdan iş çıkmıyor diye de sürekli profilimi kapattığım date sitesi.
fotoğraflara bakarak bile azabileceğiniz site. ne tatlı herifler var öyle. ayı canlarını onların..
android uygulaması bok gibi bir bildirim gelmez mi !!!
android uygulaması gayet sevimli ve başarılı olmuş. kısa bir aradan sonra yine yeni hesapla kaydoldum. sildiğim 6 yıllık hesabıma da üzülmedim desem yalan olur.
5 ay aradan sonra yine sahalarındayım, adroid uygulamasını beğendim fakat ilk kayıt olurken illaki web sitesinden kayıt olunabiliyor. yazılıma bir el atılmalı. radarı iyi çalışıyor fakat growlr kadar online üye yok, eskiden daha bir kalabalıktı sanki.
dun kayit oldum , 50 ye yakin mesaj aldim.tam bir ego boost bu sevgili app.bu latinler , avrupalilar pek guzel iltifat ediyor.

ha tabii ki silecegim , 50 60 yasinda adamlarla ne isim olur yahu.tamam bear , daddy falan da ben tek gecelik bir sey icin niye her yeri sarkmis bir adami isteyim...
seks teklifi aldığı için rahatsız olan kullanıcılarının olduğu site. evet bu da oldu! iş teklifi almayı mı umuyordunuz o sitede, anlamıyorum ki.

bir süre uygulamasından kullanıyordum ama hesabımı silmiştim, şimdi profil açtım bir bakayım neler var.
yeni mesaj sesi ile her seferinde yerimden zıplamama neden olan site. o ne öyle ya?
uzun süredir kimse yazmıyor bu sitede, sinir oldum. o değil de, diğer bear sitelerine göre daha samimi ve düzeyli bir ortam var gibi.
  • /
  • 3